SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Carrefour z pierwszą od lat kampanią wizerunkową

„Niektóre prezenty zostają z nami na zawsze” – podkreśla Carrefour w pierwszej od sześciu lat kampanii wizerunkowej. Autorem strategii i koncepcji kreatywnej jest agencja Saatchi & Saatchi, która od 2009 roku zajmuje się obsługą komunikacyjną brandów z portfolio Carrefour Polska. 

Article

W stworzonych kreacjach skupiono się na chwilach wspólnie dzielonych przez chłopca i psa, którzy dorastają w jednym domu. Kiedy następuje nieuniknione i pies odchodzi, pozostawia po sobie nie tylko żal, lecz także piękne wspomnienia. Rodzice wykazujący się zrozumieniem i powagą wobec uczuć syna obdarowują go prezentem – zabawką będącą symbolem więzi pomiędzy nim, a jego psim przyjacielem.  

- Razem z Carrefourem postawiliśmy na prostą historię chłopca i jego psa. To opowieść o wspólnym dorastaniu i świątecznych rytuałach. Czasem w zwykłych rzeczach potrafią być zaklęte niezwykłe emocje i to one zostają z nami na zawsze. Cieszę się, że mogliśmy opowiedzieć prawdziwie świąteczną historię z mniej oczywistego punktu widzenia – mówi Michał Sęk, chief creative officer Saatchi & Saatchi.  

Spoty 45”, 60” i 90” będą emitowane kolejno: w telewizji, kinach i internecie. Kampanii towarzyszą także spoty produktowe.  

Autorem strategii i koncepcji kreatywnej jest agencja Saatchi & Saatchi, która od 2009 roku zajmuje się obsługą komunikacyjną brandów z portfolio Carrefour Polska. Spoty wyreżyserował Maciej Kowalczuk, za zdjęcia odpowiadał Nikodem Marek, za produkcję Dynamo Films, a za część postprodukcyjną Prodigious. Planowaniem mediów zajęły się domy mediowe Arena Media i Pure Play.

 

 

Dołącz do dyskusji: Carrefour z pierwszą od lat kampanią wizerunkową

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ania
Czy to jest jakiś żart?
odpowiedź
User
rfa
https://www.youtube.com/watch?v=C1RMBW8Kd5Y
odpowiedź
User
Adam
Ale o co chodzi?
odpowiedź