SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

CBA spotem na Facebooku zachęca do pracy w swoich strukturach

Centralne Biuro Antykorupcyjne szuka pracowników cywilnych i funkcjonariuszy. Pracę w swoich strukturach reklamuje spotem na Facebooku, który ma zachęcić potencjalnych nowych pracowników. 

Article

We wtorek CBA zamieściło na swoim profilu na Facebooku post ze słowami “Masz odwagę służyć z nami? Zawsze w interesie Polski”, a pod nim link do strony z rekrutacją oraz trwający blisko minutę film zachęcający do podjęcia pracy w strukturach Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Pokazano w nim m.in. jak wygląda szkolenie pracowników. Trwający blisko minutę spot przypomina nieco trailer filmu akcji. Przewijają się w nim hashtagi #ToJestTwójCzas #ToMożeByćTeżTwojaHistoria.

CBA poszukuje pracowników cywilnych do biura oraz funkcjonariuszy do służb. Do biura prowadzona jest rekrutacja na stanowiska: infobrokerów, specjalistów IT, pracowników biurowych i pracowników sektora inwestycyjno-logistycznego.  
Do pracy w służbie poszukiwani są z kolei: informatycy, prawnicy, ekonomiści, analitycy, finansiści i osoby gotowe podjąć służbę.

Osoby aplikujące o posadę funkcjonariusza muszą mieć wyłącznie polskie obywatelstwo, mieć pełnię praw publicznych, nie mogą być skazani za popełnione umyślnie przestępstwo. W procesie rekrutacji brane są pod uwagę: nieskazitelna postawa moralna, obywatelska i patriotyczna oraz umiejętność zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

Ponadto trzeba posiadać wykształcenie co najmniej średnie, wymagane kwalifikacje zawodowe oraz wykazywać się zdolnością fizyczną i psychiczną do pełnienia służby.

Szans na rozpoczęcie pracy w CBA nie mają z kolei osoby, które pełniły służbę zawodową, a także pracowały lub współpracowały z organami bezpieczeństwa państwa.

CBA zastrzega, że osoby aplikujące mają zakaz informowania kogokolwiek o procesie rekrutacji.

Postępowanie kwalifikacyjne obejmuje: złożenie podania o przyjęcie do służby, sprawdzenie w ewidencjach, rejestrach i kartotekach prawdziwości danych, rozmowę kwalifikacyjną, badania psychologiczne mające na celu określenie predyspozycji intelektualnych i osobowościowych, przeprowadzenie badania poligraficznego mającego na celu sprawdzenie przydatności kandydata do służby na danym stanowisku, postępowanie sprawdzające, określone w przepisach o ochronie informacji niejawnych oraz ustalenie zdolności fizycznej i psychicznej do służby w CBA.

 

 

 

Dołącz do dyskusji: CBA spotem na Facebooku zachęca do pracy w swoich strukturach

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dio
Mam odwage służyć, ... ale nie z wami.
odpowiedź
User
ioi
Może na Albicli znaleźliby jakiegoś jelenia.
odpowiedź