SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Centrum Projektów Polska Cyfrowa chce zatrudnić agencję do dwuletniej współpracy

Centrum Projektów Polska Cyfrowa wybiera w przetargu agencję do opracowania strategii oraz zrealizowania wielowątkowych kampanii informacyjnych, skierowanych do określonych grup docelowych z wykorzystaniem internetu - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Article

Przetarg dotyczy realizacji kampanii reklamowych na potrzeby działań informacyjno-promocyjnych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa i projektów realizowanych w nowej perspektywie finansowej.  Zaplanowane działania mają być realizowane w internecie.

O wyborze zwycięskiej agencji zdecydują: wynagrodzenie agencji za obsługę działań w trakcie 1 kampanii w ramach strategii komunikacyjnej (waga: 2), jakość wstępnej strategii (waga: 17), jakość wstępnej koncepcji kreatywnej (waga: 33), zasięg kampanii w internecie i efektywność działań (waga: 20) oraz cena (waga: 28).

Umowa z wybraną agencją zostanie podpisana do 30 czerwca 2024 roku.

Przetarg trwa do 2 sierpnia br.

Dołącz do dyskusji: Centrum Projektów Polska Cyfrowa chce zatrudnić agencję do dwuletniej współpracy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl