SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Cezary Pazura oraz Paweł Orleański w kampanii promującej energetykę wiatrową

Cezary Pazura i Paweł Orleański wystąpili w kampanii promującej energetykę wiatrową, którą organizuje Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej.

Article

Celem kampanii jest zwiększanie wiedzy i świadomości na temat odnawialnego źródła energii, jakim jest wiatr. Za realizację kampanii odpowiedzialna jest agencja strategiczno-kreatywna Kava.

Hasło kampanii “Płyniemy z wiatrem” odnosi się do podążania za światowymi trendami w kierunku nowoczesności, rozwoju i korzyści - rozwijaniem się sektorów onshore i offshore wind. Komunikacja koncentruje się na edukowaniu na temat farm wiatrowych, uświadamianiu o korzyściach płynących z morskiej i lądowej energetyki wiatrowej oraz obalaniu mitów, jakie funkcjonują w przestrzeni publicznej na temat tego sektora.

W kampanii Pazura, Zalewski, Orleański

Potrzeby i założenia komunikacyjne kampanii zostały określone na bazie badań przeprowadzonych przez pracownię PBS i Social Changes w latach 2021 i 2022.

Komunikacja w ramach kampanii jest regularnie prowadzona w mediach społecznościowych na Facebooku, Instagramie, TikToku oraz YouTube. Działania cross mediowe obejmują emisję spotu w radiu i telewizji, obecność banerów na billboardach i autobusach oraz wykorzystanie banerów internetowych. To także publikacje w prasie, na portalach internetowych oraz na blogu. Nie zabrakło też współpracy z ambasadorami, Cezarym Pazurą, Pawłem Orleańskim, Krzysztofem Zalewskim i influencerami.

Zostały także zaplanowane działania, bezpośrednio związane z edukacyjnym charakterem kampanii: debata ekspercka, wydarzenia w miejscowościach nadmorskich, wykłady na uczelniach, stworzenie scenariuszy lekcji i produkcja materiałów edukacyjnych.

Kampania będzie trwała do końca pierwszego kwartału 2024 roku. To część kampanii „Płyniemy z wiatrem" zainicjowanej przez Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej i finansowanej przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska.  Za realizację kampanii odpowiedzialna jest agencja strategiczno-kreatywna Kava.

Dołącz do dyskusji: Cezary Pazura oraz Paweł Orleański w kampanii promującej energetykę wiatrową

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dlg
Będzie na wycieczki na Malediwy. Znów za państwowe pieniądze.
odpowiedź
User
Panowie
są sympatyczni, ale farmy wiatrowe to zło.
odpowiedź