SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"Charaktery" zmieniają wydawcę, nabywcą Forum Media Polska

Magazyn "Charaktery", wydawany przez spółkę o tej samej nazwie został przejęty przez Forum Media Polska. Redaktor naczelny tytułu na ten moment pozostaje bez zmian.

Article

Pismo dla polskich psychologów i terapeutów ukazuje się na rynku od 1997 roku i nieprzerwanie było wydawane przez spółkę „Charaktery”. Po ponad 20 latach zostało przejęte przez Forum Media Polska.

Porozumienie w tej sprawie podpisał Bogdan Białek, redaktor naczelny magazynu oraz Radosław Lewandowski, dyrektor wydawniczy Forum Media Polska. Tym samym to wydawnictwo zostało jedynym właścicielem oraz wydawcą tytułu.

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, zmiana wydawcy ma nie oznaczać zmian w charakterze pisma. - Zależy nam, aby zachować oś pisma, która od lat stanowi centrum polskiej i światowej myśli psychologicznej. Jednocześnie otwartej na dialog i nowe trendy. W owej otwartości właśnie upatrujemy możliwości rozwoju i spojrzenia na współczesną psychologię i kondycję człowieka z wielu perspektyw - komentuje Edyta Żmuda i Marta Gapska, szefowe projektu po stronie Forum Media Polska.

W planach rozwoju pisma ma być całkowita cyfryzacja treści z magazynu, co ma przynieść możliwość korzystania z treści poprzez media strumieniowe.

Strony nie ujawniają wartości transakcji, ani innych warunków umowy.

W portfolio Forum Media Polska są już magazyny o podobnej tematyce: „Psychologia w Praktyce” i „Mindfulness”.