SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TV Puls w wigilię pokaże charytatywny blok reklamowy #TVPulsSeniorom (wideo)

W niedzielę, 24 grudnia o godz. 15.30 TV Puls pokaże charytatywny blok reklamowy #TVPulsSeniorom.

Wpływy zostaną w całości przekazane Fundacji TV Puls „Pod Dębem”, działającej na rzecz poprawy jakości życia Seniorów w Polsce. Inicjatywa w tym roku obchodzi 10-lecie działalności.

- To już kolejny rok, w którym zapraszamy na Wigilijny Blok Reklamowy #TvPulsSeniorom. Cieszymy się, że wspólnie z Widzami i Partnerami Telewizji Puls oraz Partnerami naszej Fundacji „Pod Dębem” możemy w tym szczególnym dniu angażować się w pomoc najbardziej potrzebującym Seniorom - komentuje Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls.

Kanały TV Puls i Puls 2 już emitują spoty promujące blok. - Fundacja TV Puls „Pod Dębem” od 10 lat wspiera Seniorów. Przez ten czas zainicjowaliśmy wiele projektów, m.in. „Sieć Pokoleń - bezpieczny Senior online” czy „Wspólny Obiad Pod Dębem”. W Wigilię po raz kolejny wspólnie możemy pomóc - oglądając na TV Puls specjalny Charytatywny Blok Reklamowy, z którego dochód zostanie przekazany na wsparcie Podopiecznych naszej Fundacji. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie - dodaje Erin Dąbska, pomysłodawczyni, założycielka i prezes Fundacji.

Emisja w wigilię o 15.30

Charytatywny blok reklamowy #TVPulsSeniorom stacja TV Puls pokaże w wigilię o godz. 15.30 (przed filmem „Królewna Śnieżka”).

Udział TV Puls w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2022 roku wyniósł 2,90 proc.

Dołącz do dyskusji: TV Puls w wigilię pokaże charytatywny blok reklamowy #TVPulsSeniorom (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl