SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TV Puls w wigilię pokaże charytatywny blok reklamowy #TVPulsSeniorom (wideo)

W sobotę, 24 grudnia o godz. 17.40 TV Puls pokaże charytatywny blok reklamowy #TVPulsSeniorom.

Article

Wpływy zostaną w całości przekazane Fundacji TV Puls „Pod Dębem”, działającej na rzecz poprawy jakości życia Seniorów w Polsce.

- Serdecznie dziękujemy Partnerom Telewizji Puls za zaangażowanie w dotychczasowe edycje Bloku Reklamowego #TvPulsSeniorom, a tym samym - za wsparcie naszej Fundacji „Pod Dębem”. Każda wspólna inicjatywa niesie realną pomoc Podopiecznym Fundacji, a Wigilijny Blok Reklamowy jest kulminacją naszych całorocznych działań - komentuje Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls.

Kanały TV Puls i Puls 2 już emitują spoty promujące blok. - Fundacja TV Puls „Pod Dębem” od lat wspiera Seniorów. W Wigilię po raz kolejny wspólnie możemy pomóc - oglądając na TV Puls specjalny Charytatywny Blok Reklamowy, z którego dochód zostanie przekazany na wsparcie Podopiecznych naszej Fundacji. To nic nie kosztuje, a znaczy tak wiele! - dodaje Erin Dąbska, pomysłodawczyni, założycielka i prezes Fundacji.

Emisja w wigilię o 17.40

Charytatywny blok reklamowy #TVPulsSeniorom stacja TV Puls pokaże w wigilię o godz. 17.40 (przed filmem „Kopciuszek”).

Udział TV Puls w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 3,60 proc.

Dołącz do dyskusji: TV Puls w wigilię pokaże charytatywny blok reklamowy #TVPulsSeniorom (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl