SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Chello "atakuje"

Intensywna kampania superszybkiego dostępu do Internetu chello UPC Telewizji Kablowej

UPC Telewizja Kablowa rozpoczęła nową kampanię reklamową usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu chello pod hasłem "chello - Internet pierwsza klasa". Kampania jest prowadzona na nośnikach outdoor w 6 miastach, gdzie UPC oferuje chello, w ogólnopolskich stacjach telewizji oraz Internecie. Jest to największa dotychczas i najbardziej intensywna kampania reklamowa chello w Polsce.

Celem kampanii jest przede wszystkim wzmocnienie wizerunku chello - nowoczesnej usługi szerokopasmowego Internetu oraz promocja pakietów chello, adresowanych do obecnych i potencjalnych klientów UPC Telewizji Kablowej o zróżnicowanych potrzebach dostępu do Internetu. 

Po raz pierwszy kampania w telewizji jest prowadzona na tak szeroką skalę. Emisja spotów reklamowych chello ma miejsce na kanałach ogólnopolskich Polsat, TVN, TVP 3, TV 4 oraz kanałach tematycznych znajdujących się w ofercie UPC Telewizji Kablowej. Spoty prezentują chello jako superszybki, nowoczesny pociąg wyprzedzający inne pociągi na trasie. Motyw pociągu jest również wykorzystany na pozostałych nośnikach reklamowych.

Kampania w telewizji jest na bieżąco monitorowana we współpracy z wyspecjalizowanym domem mediów Starcom, co pozwala na kontrolę wyników kampanii podczas jej trwania i wpływanie na jej kształt w kolejnych tygodniach.

Na kampanię outdoor składają się reklamy na autobusach, wiatach przystankowych i w warszawskim metrze. Kampanię autobusową przygotowała dla UPC agencja CAM Media. Łącznie obrandowanych zostało 115 powierzchni reklamowych na autobusach w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Lublinie, Katowicach i Krakowie. Ponadto reklamy chello pojawiają się na 230 wiatach przystankowych, a w warszawskim metrze usługę reklamują 32 billboardy na wybranych stacjach, w rejonach znajdujących się w zasięgu chello. Intensywne działania reklamowe zostały również zaplanowane w Lublinie i Szczecinie, gdzie UPC Telewizja Kablowa wprowadziła chello w tym roku, a teraz poszerza zasięg usługi o nowe rejony.
 
W Internecie kampania jest prowadzona w różnych mediach internetowych, w tym: komunikatorach gadu-gadu i tlen, witrynach zasięgowych oraz poprzez działania mailingowe.

Uzupełnieniem kampanii są materiały BTL zawierające informacje o wersjach produktowych chello, cenach, szybkościach, dodatkowych usługach, możliwościach jakie daje szerokopasmowy Internet oraz podstawowych zaletach chello - stały, superszybki dostęp za stałą cenę.

"Obecna kampania jest najdłuższa i najbardziej intensywna w historii chello w Polsce. Pragniemy dotrzeć do jak najszerszych kręgów obecnych i potencjalnych odbiorców, stąd wykorzystujemy różnorodne nośniki reklamowe - superszybki pociąg chello pojawi się na kanałach Polsat, TVN, TV4 i TVP3 oraz na kanałach tematycznych, na ulicach sześciu miast Polski i będzie obecny w Internecie nieprzerwanie do końca roku" - powiedziała Ewa Visan, Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu UPC Telewizji Kablowej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Chello "atakuje"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl