SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

chello najszybsze

chello, dostępne w UPC TK, jest najszybszym dostawcą Internetu w Polsce. Zarazem jest to jedna z najdroższych usług tego typu

Jak wynika z badanń przeprowadzonymi przez firmę I-Metria, specjalizującą się w dziedzinie badania Internetu, szerokopasmowy dostęp do Internetu chello jest najszybszą usługą tego typu w Polsce. Szybkość transmisji danych w chello jest trzykrotnie wyższa od średniej wśród polskich dostawców Internetu.

I-Metria mierzyła czas potrzebny na ściągnięcie plików graficznych z popularnych polskich stron internetowych (m.in. onet.pl, wp.pl, rzeczpospolita.pl) przez łącza różnych dostawców Internetu w Polsce. Przez 4 tygodnie przeprowadzono 788 271 pomiarów. Wyniki badań, plasujące chello na pierwszym miejscu, pokrywają się z wynikami podobnego badania przeprowadzonego w styczniu 2002 roku.

"Odkąd wprowadziliśmy chello do Polski, stawiamy sobie za cel oferowanie za pośrednictwem naszych sieci telewizji kablowej najszybszego, najwyższej jakości szerokopasmowego dostępu do Internetu" - mówi Edyta Kurek, dyrektor ds. Internetu i nowych usług UPC Telewizji Kablowej. - "Wyniki badań I-Metrii dowodzą, że osiągnęliśmy zamierzony cel".

W Polsce chello jest dostępne tylko w sieciach UPC Telewizji Kablowej w Warszawie i Krakowie i korzysta z niego ponad 10 000 klientów. Mimo, że usługa ta osiąga tak "rewelacyjne" wyniki UPC jakoś nie kwapi się wprowadzić chello to innych miast.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: chello najszybsze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl