SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Chello przyśpiesza

chello classic jeszcze szybsze w ramach tej samej opłaty abonamentowej

Od wczoraj UPC Polska podwoiła prędkość swojej usługi dostępu do szerokopasmowego internetu chello classic. Abonenci chello classic będą teraz surfować po Internecie z prędkością do 1,5 Mbps w ramach tej samej opłaty abonamentowej. Jest to drugi etap przyspieszania chello, po zwiększeniu prędkości chello plus do 3 Mbps w październiku br.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, UPC zwiększa prędkość chello classic do z dotychczasowych 768 kbps do 1,5 Mbps. Wraz ze zwiększeniem prędkości chello classic i chello plus oferta UPC staje się najszybszym szerokopasmowym dostępem do internetu oferowanym dla użytkownika indywidualnego na tak szeroką skalę.

Użytkownicy chello plus i chello classic zyskali większe prędkości w ramach dotychczasowej opłaty abonamentowej.

Zmiana prędkości chello (chello classic w listopadzie, chello plus w październiku br.) przedstawia się następująco:
 dotychczas teraz
 download upload download upload
chello classic 768 kbps 128 kbps 1,5 Mbps 256 kbps
chello plus 1 Mbps 256 kbps 3 Mbps 384 kbps

Zwiększenie prędkości wiąże się również ze zmianą ilości pobierania danych. Obecnie dla chello classic ilość danych, którą można pobrać miesięcznie bez powodowania nadmiernego obciążenia sieci, została zmieniona z  dotychczasowych 15 GB do 25 GB miesięcznie. Dla chello plus tę wartość zwiększono z 15 GB do 50 GB.

Niezależnie od szybkiego, szerokopasmowego dostępu do internetu przez całą dobę za stałą miesięczną opłatą, chello oferuje klientom również obszerny pakiet usług. 
Obejmuje on profesjonalną instalację (okablowania i oprogramowania), polskojęzyczny portal z multimedialną zawartością, konta e-mailowe, miejsce na serwerze na prywatne strony www użytkownika, dostęp do serwerów gier oraz profesjonalną pomoc techniczną on-line i przez telefon. Ponadto konta pocztowe klientów chello są chronione bezpłatnym filtrem antyspamowym i skanerem antywirusowym McAfee.

Usługa chello dostępna jest w sześciu aglomeracjach miejskich: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Trójmieście, Lublinie i Szczecinie oraz kilku mniejszych miejscowościach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Chello przyśpiesza

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl