SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Chello w Trójmieście

Abonenci UPC w Trójmieście mogą już korzystać z dostępu do Internetu

Zgodnie z zapowiedziami, 1 maja br. w Trójmieście został oficjalnie wprowadzony szerokopasmowy dostęp do Internetu chello w sieci UPC Telewizji Kablowej. Pierwsi z usług szybkiego, szerokopasmowego dostępu skorzystają mieszkańcy Gdyni Dąbrowa i Dąbrówka oraz Babie Doły.

Mieszkańcy dwóch gdyńskich osiedli Dąbrowa i Dąbrówka oraz Babie Doły będący w zasięgu sieci przystosowanej do oferowania chello już składają zamówienia i umawiają się na pierwsze instalacje. Stopniowo z dostępu do nowej usługi skorzystają również mieszkańcy następujących gdyńskich osiedli: Wielki Kack, Chwarzno, Karwiny, Pogórze; gdańskich: Szadółki, Niedźwiednik, Żabianka, Kowale, Jasień, Morena, Oliwa oraz Rumi Janowa.

Trójmiasto jest dla UPC szczególnym regionem - tutaj powstały nasze pierwsze sieci telewizji kablowej. Z tym większą przyjemnością zapowiadamy wprowadzenie superszybkiego dostępu do Internetu chello. Wiemy, że wielu naszych klientów na to czekało. Możemy ich zapewnić, że zyskują produkt sprawdzony i wysoko oceniany - powiedziała Edyta Kurek, dyrektor ds. Internetu UPC Telewizji Kablowej.

Nowoczesny, szerokopasmowy dostęp do Internetu przez chello znajduje coraz więcej użytkowników w całej Europie - powiedziała Michaela Adami-Schrott, dyrektor chello broadband na Europę Środkową. - Na początku marca br. przyłączyliśmy do naszej sieci 700-tysięcznego internautę. Do szerokiego grona chellonautów dołączą teraz mieszkańcy Gdańska. chello to przede wszystkim wygoda korzystania z Internetu - dzięki stałemu dostępowi i szybkości transferu, a to wszystko za stałą miesięczną opłatą.

chello to największy w Europie dostawca szerokopasmowego Internetu poprzez sieci telewizji kablowej. W Polsce działa od grudnia 2000 roku w sieci UPC Telewizji Kablowej. Korzysta z niego ponad 700 000 użytkowników w ośmiu krajach europejskich. W Polsce dzięki chello po Internecie surfuje około 14 000 internautów. Sygnał internetowy jest przesyłany tym samym przewodem, co sygnał telewizji kablowej. chello jest dostawcą Internetu szerokopasmowego - szybkiego, umożliwiającego błyskawiczne przesyłanie nawet dużych plików, oglądanie telewizji przez Internet czy surfowanie po najdalszych stronach świata.

Z usługi chello mogą korzystać abonenci UPC Telewizji Kablowej mieszkający w zasięgu sieci wyposażonej w kanał zwrotny.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Chello w Trójmieście

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl