SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Chillizet z nową oprawą dźwiękową i hasłem „Stacja chillout”, rusza letnia ramówka

W poniedziałek 6 lipca rusza letnia ramówka radia Chillizet (Eurozet). Zmienia się brzmienie, oprawa dźwiękowa, liner ale także pojawią się nowości programowe. W stacji ma być więcej tematów z kultury, stylu życia, motoryzacji, podróży, kulinariów, nowych trendów, biznesu i ekologii.

Article

Od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 do 10.00 Dominika Biegańska będzie gospodynią pasma "Śniadanie do łóżka". Będzie sporo muzyki, ale także aktualności i goście, a wszystko przy aktywnym udziale słuchaczy. O godz. 10.00 zaczynać się będzie trzygodzinne pasmo "Kulturowski w Chillizet". To spotkanie z Rafałem Turowskim i jego kulturalnymi, podróżniczymi i muzycznymi gustami. Od godz. 13.00 do 16.00 na "Flower Bauer w Chillizet" zaprosi Magda Bauer. Zaś po godz. 16.00 – pasmo Dagmary Kowalskiej pt. "Dagmaraton w Chillizet". Znajdą się w nim tematy związane z kulturą fizyczną, tańcem, multimediami, technologiami i aktywnym stylem życia.

Pasmo "Same przyjemności w Chillizet" planowane jest w godzinach od 19.00 do 21.00. To codzienne rozmowy Iwony Kutyny z przedstawicielami rozmaitych dziedzin kultury. Nowością jest także środowa autorska audycja artystyczno-obyczajowa Macieja Ulewicza, czyli "Krulewicz w Chillizet" (po godz. 21.00). Ma to być dwugodzinny late-night-show, wypełniony spojrzeniem Ulewicza na świat sztuki i obyczajów.

Weekendowe poranki to "Chillizet Business Lounge" – audycja autorska Kuby Sito o biznesie, pieniądzach i gospodarce. Emisja między godz. 8.00 a 10.00. W programie znajda się rozmowy z ekspertami, porady i objaśnienia mechanizmów ekonomicznych. W soboty od godz. 10.00 do 12.00 na "Plac zabaw" słuchaczy zabierze Magda Bauer. Jej audycja zaprezentuje pomysły na twórcze i zajmujące aktywności międzypokoleniowe. Po godz. 12 – nowa audycja "Bryki Agaty w Chillizet”, czyli wakacyjne spotkanie z literaturą i Agatą Passent. To seria autorskich, satyrycznych i przenikliwych streszczeń kanonu najważniejszych lektur obowiązkowych. Natomiast od 13.00 do 16.00 audycja motoryzacyjna Dagmary Kowalskiej, pt. "Bryki Dagmary w Chillizet". W soboty, po godz. 16.00, Jeremi Pedowicz zaprosi na popołudniowy magazyn ekologiczny.

Czytaj także: Startuje Huawei Next-Image Awards 2020, nagrody po 10 tys. dolarów

W niedzielę redakcja zaprasza na nową audycję kulinarną Jeremiego Pedowicz "Chilli zjedz", która trwać ma od godz. 10.00 do 13.00. Tuż po niej - dwugodzinne spotkanie z Agatą Passent i twórcami literatury współczesnej w programie "Biblioteka radiowa".

„Chillizet. Stacja chillout”

Od 6 lipca Chillizet zmienia też oprawę dźwiękową i wprowadza nowy liner „Chillizet. Stacja chillout”. Od kilku miesięcy stopniowo zmienia się również brzmienie muzyczne. Dziś w Chillizet można usłyszeć utwory z gatunków: jazz, chill out, electronica, alternativ, synth pop czy electro pop. Stacja nie raz zaskakoczy jednak słuchaczy nieoczywistymi dźwiękami i będzie promować nowe trendy muzyczne wpisujące się w klimat anteny. Nie zabraknie popularnych piosenek dobrze znanych wykonawców takich jak: Adele, Jessie Ware, Metronomy, Zero 7, Gotan Project, Variety Lab czy Frank Ocean, ale też rodzimych debiutantów oraz artystów młodego pokolenia, występujących na największych festiwalach w Polsce. W planach są spotkania z muzykami i koncerty na żywo z udziałem słuchaczy.

Na początku maja dyrektorem programowym Chillizet został Dariusz Staniak, zastąpił na tym stanowisku Urszulę Prussak. Jednocześnie Chillizet zrezygnowało z większości audycji autorskich i rozstało się z ich prowadzącymi.

Według badania Radio Track w pierwszym kwartale br. Chillizet miało 0,2 proc. udziału w rynku słuchalności, wobec 0,3 proc. rok wcześniej.

Dołącz do dyskusji: Chillizet z nową oprawą dźwiękową i hasłem „Stacja chillout”, rusza letnia ramówka

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ano
To radio to co chwilę się zmienia a im bardziej się zmienia tym mniej osób go słucha... Kiedyś to było bardzo dobre radio, było i się zmyło :-(
odpowiedź
User
ale beka
Mają refleks. Wakacje od 2 tygodni, a oni dopiero zaczynają letnią ramówkę :-)))))))))))))))))
odpowiedź
User
to już koniec
Jezu... słuchalność 0,2 proc. Nadają dla siebie samych.
odpowiedź