SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Cityboard Media będzie kupować billboardy do kampanii kancelarii premiera

Firma reklamy zewnętrznej Cityboard Media wygrała przetarg Kancelarii Prezesa Rady Ministrów dotyczący zakupu powierzchni reklamowych na nośnikach reklamy zewnętrznej - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Mateusz Morawiecki (screen: YouTube/Janusz Jaskółka)Mateusz Morawiecki (screen: YouTube/Janusz Jaskółka)

Przetarg kancelarii premiera dotyczy zakupu powierzchni na zewnętrznych nośnikach typu outdoor na potrzeby działań informacyjnych realizowanych przez Kancelarię Premiera.

Oferty w nim złożyły 4 agencje: Stroer Media (z ceną 984 tys. zł), Sigma Bis - wspólna agencja mediowa PKN Orlen i PZU (984 tys. zł), Cityboard Media (984 tys. zł) i Znajdzreklame.pl (984 tys. zł).

KPRM najwyżej oceniła ofertę Cityboard Media, wybierając tę właśnie firmę do współpracy.

W planowanych działaniach informacyjnych kancelaria premiera będzie informować m.in. o programach rządowych, zmianach przepisów prawnych oraz prezentować zmiany i rozwiązania dla poszczególnych grup społecznych i beneficjentów tych programów.

Do zaplanowanych przez KPRM kampanii wykorzystywane mają być billboardy od 2,5 do 5,5 m kw., billboardy o powierzchni 18, 36 i 48 m kw . Nośniki muszą być oświetlone - 75 proc. z nich ma korzystać z lamp typu LED, by zminimalizować zużycie energii elektrycznej. Mogą to być reklamy zarówno wolnostojące, jak i umieszczone na budynkach.

Cityboard Media zajmie się zakupem powierzchni reklamowej na nośnikach, wydrukiem materiałów, wyklejeniem reklam, konserwacją oraz demontażem i utylizacją.

Będzie pracować dla Kancelarii Premiera do połowy grudnia br.