SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

ClickAd wprowadza nową formę reklamy

ClickAd - broker reklamy internetowej, wprowadza nową formę reklamy - Out layer

 Nowa reklama jest w całości opracowana przez zespół ClickAdu i stanowi prawdziwy przełom w środowisku reklamy internetowej.

Out layer jest podobny do znanych już top layerów, lecz w przeciwieństwie do nich może pokazywać się poza ramkami przeglądarki. W praktyce oznacza to, że ClickAd może emitować reklamy, które po zminimalizowaniu okna Internet Explorera - nadal pozostaną na ekranie.

Reklama ta zawsze pozostaje na wierzchu do czasu jej zamknięcia lub samoczynnego ukrycia. Opracowanie formy reklamowej, która nie jest uzależniona od okna przeglądarki jest dużym krokiem naprzód, biorąc pod uwagę cały dorobek rynku reklamy internetowej. Dotychczas wszystkie reklamy, które pojawiały się poza oknami przeglądarek (pop-up, pop-under) były ograniczone ramkami, w których się ukazywały. Od teraz możliwe jest pokazywanie reklam bez większych ograniczeń na całym ekranie.

Out layer daje reklamodawcom większe prawdopodobieństwo uzyskania efektu zaskoczenia użytkowników, który w reklamie jest bardzo istotny.

"Fakt opracowania przez nasz zespół innowacyjnej formy reklamy w Internecie, jest dla nas powodem do dumy, nie tylko ze względu na to, iż pokazaliśmy tym samym profesjonalizm i kreatywność ClickAd, ale przede wszystkim, dlatego, że dzięki nam został postawiony kolejny krok naprzód na dynamicznie rozwijającym się polu działań, jakim jest reklama internetowa". - powiedział Maciej Sobierajski, Dyrektor Generalny ClickAd sp. z o.o.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ClickAd wprowadza nową formę reklamy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl