SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Co by było gdyby.....?

Nowa kampania reklamowa ING Nationale-Nederlanden.

25 sierpnia ruszyła kampania reklamowa ING Nationale-Nederlanden. Jej celem jest poinformowanie Klientów o szerokich kompetencjach produktowych Firmy

"Chcemy pozycjonować ING Nationale-Nederlanden jako instytucję, która poprzez swych przedstawicieli świadczy szeroki zakres usług finansowych w dziedzinie ubezpieczeń na życie,  Funduszu Emerytalnego, funduszy inwestycyjnych czy IKE" - twierdzi Bożena Regulska-Komornicka, dyrektor departamentu ds. komunikacji w ING Nationale-Nederlanden Polska S.A.

W kampanii będzie wykorzystana: telewizja, prasa w tym również główne dzienniki regionalne, Internet.

W telewizji planowane jest blisko 1500 GRP w stacjach: TVP, Polsat, TVN, TVN7, TV4. Dodatkowo spoty emitowane będą w stacjach regionalnych oraz kanałach niszowych. Plan mediowy opracowała Agencja Pan Media Western.

"Film składa się z trzech historii, w których dywagujemy co by było gdyby? Jakby wyglądał nasz kraj gdyby nie było Kazimierza Wielkiego?, Co by się działo gdyby nie wynaleziono koła?, czy wreszcie jakby to było gdyby nie było papieru? Na co dzień pewnie o tym wszystkim nie rozmyślamy, bo pewne rzeczy są już dla nas oczywiste. Są jednak specjaliści, którzy dokładnie badają te zjawiska. Poprzez zestawienie przeszłości z przyszłością w filmie chcielibyśmy zawłaszczyć dla siebie obszar dotyczący finansowej przyszłości. Jesteśmy i chcemy być postrzegani przez klientów jako specjaliści od finansowej przyszłości" - twierdzi Regulska-Komornicka.

Każda z historii zakończona jest puentą z udziałem Marka Kondrata, który na stałe wpisał się w wizerunek firm Grupy ING. Kampania telewizyjna potrwa do 2 października, a towarzyszyła jej będzie kampania prasowa z wykorzystaniem największych tytułów prasy codziennej i miesięczników. Dodatkowo, w prasie lokalnej planowane są specjalne dodatki związane z tematyką planowania finansowej przyszłości. Kampania obejmie także działania promocyjne na stronie http://www.ing.pl/.

Kampania powstawała przy współpracy z agencją reklamową - Brain.
Filmy reklamowe wyprodukowane zostały przez ITI Film Studio.
Reżyserami filmu są Maciej Kowalczuk i Bartłomiej Ignaciuk
Autor zdjęć to Wit Dąbal, muzykę napisał Marcin Malinowski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Co by było gdyby.....?

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl