SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

CR Media Consulting ponownie z AWR Wprost

Od połowy kwietnia CR Media Consulting S.A rozpoczęła współpracę z Agencją Wydawniczo-Reklamową Wprost.

Będzie ona dotyczyła zakupu kampanii reklamowych we wszystkich tytułach AWR Wprost. Oprócz ponownej współpracy w planach jest realizacja kolejnych projektów, między innymi w zakresie e-wydań, badań prasy oraz nowych projektów wydawniczych.

Zakup kampanii reklamowych będzie uwzględniał tygodnik Wprost, oraz dwutygodnik "WiK Wprost i Kultura" oraz miesięcznik "Mój Pies".

CR Media współpracował już wcześniej z AWR Wprost, działalność ta została czasowo zawieszona w 2004r. „Cieszymy się z powrotu do współpracy z AWR Wprost, który jest wydawcą najchętniej czytanego tygodnika opinii w Polsce. Od czasu naszej ostatniej wspólnej działalności zakres usług CR Media Consulting S.A. oraz wykorzystanie w planowaniu i zakupie mediów nowoczesnych technologii zdecydowanie wzrosło, mamy więc nadzieję, że zarówno nasi klienci, jak i AWR Wprost jeszcze bardziej skorzystają na tej współpracy.” – tak o nawiązaniu współpracy z Wprost mówi Rafał Oracz, Dyrektor Departamentu Prasy w CR Media.

CR Media Consulting S.A. to jeden z największych brokerów reklamy w Polsce, lider na rynku reklamy prasowej. Zajmuje się doradztwem w zakresie planowania kampanii prasowych, radiowych i internetowych oraz zakupem mediów w tych obszarach. Oferuje również analizy badawcze rynku mediów i reklamy. Firma wdraża innowacyjne pomysły w zakresie planowania kampanii reklamowych kładąc nacisk na wykorzystywanie stale doskonalonego oprogramowania informatycznego. Zatrudnia najlepszych profesjonalistów od planowania i zakupu mediów.

Pod koniec lutego br. CR Media Consulting S.A. podpisała list intencyjny z giełdową spółka Internet Group S.A. który rozpoczął proces budowy wspólnej grupy kapitałowej. Celem połączenia jest zwiększenie skali działalności, wykorzystanie efektów synergii oraz rozwinięcie działalności w nowych segmentach rynku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: CR Media Consulting ponownie z AWR Wprost

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl