SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Większy zasięg kanału Crime+Investigation Polsat

Kryminalny kanał dokumentalny Crime+Investigation Polsat od 6 grudnia 2021 pojawił się w ofercie podstawowej wielkopolskiej sieci Promax.

Article

Współpraca A+E Networks i firmą Promax rozpoczęła się w 2018 roku, kiedy abonenci wielkopolskiej sieci otrzymali dostęp do History Channel i History 2. W grudniu 2021 roku firmy podpisały umowę o przedłużeniu współpracy oraz włączeniu kanału Crime+Investigation.

- Cieszymy się, że Crime+Investigation powiększa swój zasięg w Wielkopolsce. Promax jest uznanym i ważnym dla A+E Networks operatorem w regionie, z którym od lat mamy bardzo dobrą współpracę. Dodanie Crime+Investigation do oferty pakietu podstawowego to dowód uznania dla wysokiej jakości naszych kanałów. Crime+Investigation  posiada najszerszą na naszym rynku ofertę polskich produkcji dokumentalnych, które są wysoko cenione przez naszych widzów za rzetelną analizę spraw kryminalnych, o których czytamy na co dzień w nagłówkach gazet. Abonenci Promax zyskają dostęp do wysokiej jakości programów dokumentalnych, które ukazują popularną tematykę „true crime” nadając jej emocjonalny wymiar - komentuje Karol Bek, dyrektor ds. komercyjnych A+E Networks na Europę Środkowo-Wschodnią.

Zobacz także: Discovery postawi na UFO? „Starożytni Kosmici przyciągają więcej widzów niż inne treści”

- Cieszymy się, że do portfolio kanałów telewizji cyfrowej Promax dołącza tak silna i dobrze kojarzona marka jak Crime+Investigation. Jesteśmy przekonani, że bogata oferta wyłącznie dokumentalnych treści wyróżniająca ów kanał na tle innych oraz mnogość polskich produkcji sprawią, że szybko zyska on uznanie wśród naszych abonentów. Biorąc pod uwagę nieustannie rosnącą popularność treści tego typu jesteśmy przekonani, że wielu z nich odkrywanie świata prawdziwych zbrodni, intryg i tajemnic pochłonie bez reszty - Marta Krzyżanowska, kierownik działu marketingu Promax.

Zobacz także: Streaming, 4K, DVB-T2/HEVC, czyli złote czasy dla producentów dekoderów

Co można znaleźć w ramówce Crime+Investigation?

Crime+Investigation zabiera widzów do świata autentycznych zbrodni, w poszukiwaniu prawdy, sprawiedliwości i lepszego zrozumienia przestępczych zachowań. Każda podróż ma charakter osobisty i emocjonalny, w każdej głos zabierają śledczy, specjaliści i osoby najbardziej dotknięte. Crime+Investigation jest dostępny w ponad 60 milionach gospodarstw domowych na 100 rynkach na świecie. Crime+Investigation jest dostępny w ponad 6 milionach gospodarstw domowych w Polsce. W naszym kraju kanał zadebiutował w marcu 2010 roku. W 2020 roku Crime+Investigation  Polsat miał 0,136 proc. udziału w rynku telewizyjnym. 

Dołącz do dyskusji: Większy zasięg kanału Crime+Investigation Polsat

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl