SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

CSS S.A. szkoli pracowników Philips Polska

Firma Computer Service Support S.A. podpisała umowę o współpracy z Philips Polska

Firma Computer Service Support S.A. podpisała umowę o współpracy z Philips Polska dotyczącą usług szkoleniowych z branży IT. Zakres umowy obejmuje realizację projektów szkoleniowych, na które składają się wszystkie szkolenia znajdujące się w ofercie CSS S.A. Zakres usługi obejmuje również realizację szkoleń dedykowanych, dostosowanych do potrzeb pracowników Philips Polska.

Podpisanie umowy na kolejny rok jest efektem kilkuletniej, datującej się od 1997 roku, dobrej współpracy obu firm. Potwierdzeniem tego jest fakt, że również tegoroczna umowa ma zasięg ogólnopolski - dotyczy wszystkich zakładów Philips na terenie całego kraju. Szkolenia będą prowadzone zarówno w centrali CSS w Warszawie, jak i na terenie trzech ośrodków szkoleniowych CSS: w Gdańsku, w Poznaniu oraz we Wrocławiu.

W celu dopasowania realizacji usługi do potrzeb pracowników zakładów Philips rozmieszczonych na terenie całej Polski, szkolenia będą prowadzone również w innych miastach. Jednym z istotnych elementów współpracy obu firm, jest zastosowanie przez CSS metod pomiaru efektywności przeprowadzonych szkoleń.

W ramach tegorocznej umowy CSS prowadzić będzie zarówno podstawowe szkolenia dla użytkowników pakietów biurowych, grafiki i Internetu, jak i szkolenia zaawansowane - dla administratorów IT i kadry technicznej.

Realizacja pierwszych szkoleń rozpoczęła się już w czerwcu br.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: CSS S.A. szkoli pracowników Philips Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl