SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Cyfrowy Polsat: niższe ceny dekoderów i pakietu HD

Nawet do sześciu miesięcy pełnej oferty platformy bez opłat mogą otrzymać klienci Cyfrowego Polsatu korzystający z najnowszych promocji operatora. W ramach nowych ofert obniżone zostały też opłaty za wypożyczenie dekoderów i wprowadzona została promocyjna cena za pakiet HD.

Cyfrowy Polsat: niższe ceny dekoderów i pakietu HD

Dostęp do pełnej oferty przez pół roku zyskają widzowie podpisujący umowę na pakiet Super Film. W dowolnym momencie trwania okresu promocyjnego mogą podjąć decyzję o zmianie pakietu na niższy o jeden lub dwa poziomy. Decydując się na pakiet Relax Mix, pełną ofertą Cyfrowego Polsatu bez wnoszenia opłat abonenci będą mogli oglądać przez jeden miesiąc, a przez kolejnych pięciu miesięcy wybrany pakiet, mając jednocześnie możliwość docelowej zmiany usługi na pakiet Familijny. Wymienione promocje obowiązują wraz z umowami na 29 miesięcy.

Dekoder SD można kupić lub wypożyczyć od platformy już za 1 zł. odbiorniki HD Cyfrowy Polsat udostępnia już za 49 zł, a dekodery HD z twardym dyskiem za 149 zł, stanowiące jednorazową opłatę aktywacyjną, co oznacza, że klient w ramach promocji nie wnosi żadnych dodatkowych opłat z tytułu użytkowania odbiornika.

Platforma uruchomiła też pakiet kanałów HD, obejmujący stacje Polsat Sport HD, Eurosport HD, Discovery HD i MTVN HD. Oferowany jest on w promocyjnej cenie 15 zł miesięcznie, czyli o 5 zł niższej od regularnej ceny pakietu w nowym cenniku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Cyfrowy Polsat: niższe ceny dekoderów i pakietu HD

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl