SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Cytowany w „Tygodniku Rewia” Jarosław Bieniuk twierdzi, że nie rozmawiał z autorem tekstu

IQ Sport Advisory Group poinformowało wczoraj w odniesieniu do artykułu o byłym piłkarzu Jarosławie Bieniuku, który ukazał się w „Tygodniku Rewia”, że sportowiec nie udzielał żadnych wypowiedzi temu pismu. Autor tekstu twierdzi inaczej.

Article

W nowym numerze „Tygodnika Rewia” (Wydawnictwo Bauer) znalazł się artykuł „Wyjątkowy prezent na imieniny ukochanej”. Zdjęcie Jarosława Bieniuka, któremu tekst jest poświęcony, widnieje też na okładce pisma. W artykule tym napisano m.in., że w dniu imienin swojej zmarłej żony Anny Przybylskiej przystąpił do akcji fundacji DKMS i oddał wtedy próbkę swojego DNA do banku danych. Mowa jest też o tym, jak radzi sobie z opieką nad dziećmi i z codziennym życiem. Padają cytowane wypowiedzi Bieniuka, z podkreśleniem, że mówi to redakcji tygodnika, np. „Nie mam zabezpieczenia finansowego”.

W czwartek, w dniu ukazania się magazynu na rynku, firma IQ Sport Advisory Group, która doradza w zakresie marketingu sportowego zamieściła, na swoim profilu na Facebooku informację, że Jarosław Bieniuk nie udzielał żadnych wypowiedzi redakcji „Tygodnika Rewia”, a autor artykułu zmanipulował fragment wywiadu sportowca dla serwisu Weszło.com z 5 kwietnia br. zatytułowanego „Życie po piłce. Jarosława Bieniuk szeroko o karierze biznesowo-sportowej”. IQ Sport poinformowało, że reprezentująca Jarosława Bieniuka kancelaria wyśle do wydawcy wezwanie w tym zakresie.

Tekst w „Tygodniku Rewia” podpisany jest inicjałami JA. Z naszych ustaleń wynika, że napisała go osoba współpracująca z redakcją pisma.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie Wydawnictwo Bauer. To odesłało nas jedynie do komentarza zamieszczonego przez redakcję pisma na Facebooku, które w imieniu autora artykułu poinformowało, że „materiał ‘Wyjątkowy prezent dla ukochanej’ powstał na podstawie rozmowy naszego autora z Jarosławem Bieniukiem tuż po 26 lipca, imieninach Anny, i nie ma nic wspólnego z powyższymi cytatami. Zapraszamy do lektury i wspomagania fundacji DKMS, jak uczynił to pan Jarosław”.

Z danych ZKDP wynika, że sprzedaż ogółem „Rewii” w I półroczu br. wyniosła 222 tys. egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Cytowany w „Tygodniku Rewia” Jarosław Bieniuk twierdzi, że nie rozmawiał z autorem tekstu

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
marek
Ta, współpracująca?
odpowiedź