SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Jerzy Zięba ekspertem w nowym programie Zoom TV. Prowadzi Piotr Barełkowski

Stacja Zoom TV rozpoczęła emisję nowego programu „Czego Ci lekarz nie powie”, w którym Piotr Barełkowski rozmawia z Jerzym Ziębą o leczeniu chorób.

Article

Jerzy Zięba to autor książki „Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie”. Z wykształcenia jest inżynierem, a sam siebie określa jako naturoterapeuta.

W nowym programie Zoom TV Jerzy Zięba występuje w roli eksperta. Dyskutuje o medycznych i niekonwencjonalnych terapiach leczenia z Piotrem Barełkowskim, przedsiębiorcą i współzałożycielem Telewizji Republika, który jest autorem programu.

Cykl „Czego Ci lekarz nie powie” można oglądać w Zoom TV w poniedziałki o godz. 19.30. Stacja emituje po dwa premierowe odcinki, jeden po drugim. Wczoraj Zięba i Barełkowski dyskutowali o głodówce i medycznej marihuanie.

Poglądy Jerzego Zięby od lat wzbudzają kontrowersje. Proponowane przez niego metody leczenia nie są uznawane przez medycynę konwencjonalną.

- Witamina C właściwie zastosowana doprowadza do wyleczenia. W przypadku choroby nowotworowej wspomaga i rzeczywiście stało się tak, że po zastosowaniu wlewu z witaminy C doprowadzono do zaniku choroby nowotworowej - stwierdził Zięba we wczorajszym odcinku „Czego Ci lekarz nie powie”.

Warto dodać, że w kwietniu ub.r. dziennikarze zajmujący się tematyką medyczną wysłali do rektora UKSW list z protestem przeciwko dopuszczaniu Jerzego Zięby do wygłaszania swoich tez na tej uczelni.

W styczniu br. udział Zoom TV w rynku telewizyjnym wyniósł 0,15 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jerzy Zięba ekspertem w nowym programie Zoom TV. Prowadzi Piotr Barełkowski

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kama
To chyba jakaś kpina...
23 33
odpowiedź
User
JANEK
Brawo zoom tv, odważna decyzja. Bardzo interesujący program.
33 20
odpowiedź
User
andre
tak trzymać !
23 18
odpowiedź
User
Dorota
Ktoś musiał zagospodarować Ziębę, który ma setki tysięcy fanów w necie. To sensowny ruch zoomtv a zwiastun obiecujący.
18 15
odpowiedź
User
Krakus
Jerzy Zięba to człowiek, który wyszedł na światło dzienne z ukrycia, pomagając ludziom skutecznie walczyć z tzw. nieuleczalnym stanem chorobowym. Ze 168 tys. lekarzy w Polsce już kilka tysięcy stosuje całkiem skutecznie terapie, o których cały czas jest mowa na całym świecie, tylko nie w Polsce. Terapie opisywane w książkach są prawie darmowe, a naukowo dowiedzione. Niemożliwe do opatentowania ze względu na wykorzystywanie naturalnych środków leczniczych. Wiadomo, kogo to coraz bardziej uwiera. Nie jest jednak celem wykończenie przemysłu farmaceutycznego, tylko danie ludziom wyboru, jaka terapia będzie stosowana w porozumieniu z niezafiksowanym chemicznie lekarzem. Lekarz nie może się bać przemysłu farmaceutycznego oraz utraty prawa wykonywania zawodu, tylko dlatego, że wylecza tzw. niewyleczalne, poprzez stosowanie natury. Spójrzcie obiektywnie. W przypadku chorób przewlekłych medycyna akademicka ma za zadanie utrzymywać "klienta" w stanie leczenia, bo pacjent wyleczony, to "klient" stracony. Ludzie otwórzcie oczy, bo takich osób jak Jerzy Zięba na świecie są tysiące, tylko trzeba się zainteresować tematem głębiej (poświęcić przynajmniej kilkaset godzin). Piszę ten komentarz tutaj, bo sam mam doświadczenia w tym zakresie i wiem ile czasu zajmuje dojście do tzw. prawdy faktycznej. Nie dajcie się oszukiwać, przynajmniej nie za łatwo. Kto odpuszcza, jego sprawa.
33 21
odpowiedź