SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Czwórka startuje z cyklem wyjazdowych audycji „Etno-Czwórka”

W piątek 6 czerwca w Programie IV Polskiego Radia rozpocznie się akcja „Etno-Czwórka”, czyli cotygodniowy cykl czterech wyjazdowych audycji. Będą one nadawane z miejscowości związanych z polską kultura ludową.

Czwórka startuje z cyklem wyjazdowych audycji „Etno-Czwórka”

Program IV przygotował dla swoich słuchaczy „Etno-Czwórkę” z okazji 200. rocznicy urodzin kompozytora i folklorysty Oskara Kolberga. Utrwalił on w swojej twórczości obraz kultury ludowej. Celem akcji jest sprawdzenie, jakie pomysły na dotarcie z folklorem do młodych ludzi mają poszczególne ośrodki, a także, jaką rolę pełnią one w społecznościach lokalnych.

6 czerwca o godz. 9.00 ekipa Czwórki odwiedzi Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich. W kolejnych audycjach prowadzący pojawią się w Górnośląskim Parku Etnograficznym w Chorzowie (13 czerwca), Wielkopolskim Parku Etnograficznym w Dziekanowicach (20 czerwca) oraz Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie (27 czerwca).

Audycję w cztery kolejne piątki w godzinach 9.00-11.00 poprowadzi Patryk Kuniszewicz.

Z danych Radio Track wynika, że udział Czwórki w całym rynku radiowym w okresie od stycznia do marca br. wynosił 0,7 proc. (zobacz dane).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Czwórka startuje z cyklem wyjazdowych audycji „Etno-Czwórka”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl