SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Czy światowe przeboje spodobają się Klientom sieci Era?

Polska Telefonia Cyfrowa, jako pierwszy operator telefonii komórkowej w Polsce wprowadza usługę o nazwie "Muzyczka"

Polska Telefonia Cyfrowa, jako pierwszy operator telefonii komórkowej w Polsce oraz drugi w Europie po angielskim T-Mobile UK, w ramach programu pilotażowego wprowadza usługę o nazwie "Muzyczka". Tego typu rozwiązania stały się tegorocznym przebojem na rynkach azjatyckich zwłaszcza w krajach takich, jak Japonia i Korea.

Zamiast dotychczasowego standardowego sygnału, "Muzyczka" pozwala na ustawienie w telefonie melodii, którą osoba dzwoniąca do nas będzie słyszała podczas oczekiwania na uzyskanie połączenia. Program pilotażowy umożliwi korzystanie z tej usługi grupie 1000 osób, które zostały losowo wybrane spośród klientów sieci Era. Biorący udział w testach otrzymują przy pomocy poczty elektronicznej instrukcję obsługi, adres strony www, na której można aktywować usługę oraz indywidualne hasło dostępu.

Wszyscy uczestnicy programu pilotażowego mogą wyznaczyć do 10 numerów telefonów swoich krewnych lub znajomych i przypisać im konkretną melodię. Oznacza to, że w testowaniu usługi może wziąć udział nawet 10 000 osób. Repertuar melodii dostępnych w programie obejmuje 5 kategorii: POP/Dance, Hity, Rock, Święta, Kocham. W każdej kategorii znajduje się do wyboru po 5 piosenek.

Korzystanie z usługi "Muzyczka" jest dobrowolne i bezpłatne. W każdej chwili klienci mogą poprzez stronę www dowolnie zmieniać wytypowane przez siebie numery oraz przypisane do nich piosenki. Program pilotażowy będzie prowadzony przez dwa miesiące.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Czy światowe przeboje spodobają się Klientom sieci Era?

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl