SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Daniel Adamus po 6 latach wraca do Spark Foundry

Daniel Adamus obejmie funkcję digital strategy & innovations senior managera w agencji mediowej Spark Foundry, należącej do Publicis Groupe.

Article

Adamus będzie odpowiedzialny za rozwój kompetencji digitalowych w agencji i współpracę z kluczowymi klientami, oferując wsparcie zarówno im, jak i zespołom w obrębie strategii digital.

Dodatkowo będzie dbał o rozwój innowacyjnych projektów digitalowych w agencji oraz współtworzył nowe oferty czy produkty w Grupie Publicis, m.in. współpracując z zespołem NextTechNow.

- Kompetencje naszego zespołu w zakresie komunikacji digitalowej są naszym absolutnym priorytetem od lat, dlatego inwestujemy zarówno w najlepsze talenty na rynku – do których zalicza się Daniel – jak i ciągłe szkolenia i rozwój ludzi. Badania satysfakcji Klientów Sparka, potwierdzają, że możemy się pochwalić jakością pracy ocenianą przez Klientów wyżej niż standard rynkowy, zarówno w planowaniu zintegrowanej komunikacji w digitalu, innowacyjności rozwiązań, jak i programmaticu czy performance marketingu. Rolą Daniela będzie pomaganie zespołowi Sparka utrzymać ten wysoki poziom, przez ciągle inspirowanie innych do rozwoju i innowacyjności - mówi Beata Szcześniak, dyrektor generalna Spark Foundry.

Daniel Adamus wraca w szeregi Publicis Groupe po blisko sześcioletniej przerwie. Przez ostatnie trzy lata był związany z domem mediowym Mediacom i odpowiadał m.in. za biznesowe planowanie kampanii 360, koordynowanie projektów modelowania atrybucji oraz wdrażanie modeli ekonometrycznych, po strategiczne projektowanie i zarządzanie ekosystemem mediowym m.in. dla klientów takich jak Play.

Dołącz do dyskusji: Daniel Adamus po 6 latach wraca do Spark Foundry

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
abc
W Mediacomie to ktoś jeszcze pracuje? 😁
odpowiedź
User
Znawca
No właśnie, co się tam dzieje w Mediacomie, ogromny exodus na poziomie M i D. Czystka w stylu dentsu.
odpowiedź