SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dariusz Janczewski wiceprezesem i country managerem w Viacomie

Dariusz Janczewski, dotąd dyrektor zarządzający ds. rozwoju biznesowego w OMD Media Direction, 1 października br. objął stanowisko wiceprezesa ds. sprzedaży oraz country managera w polskim oddziale Viacom International Media Networks.

Jak podano w komunikacie, Janczewski zajmie się optymalizacją przychodów reklamowych spółki. Dodatkowo, będzie odpowiadał za strategiczne relacje z kluczowymi klientami z branży oraz za współpracę z brokerem reklamowym Atmedia. Janczewskiemu będzie podlegać zespół Be Viacom, wewnętrznej struktury sprzedażowej. Jako country manager będzie nadzorował również polski biznes Viacomu.

Przez ostatnie trzy miesiące stanowisko country managera Viacomu w Polsce piastowała Randi Brodsky,  wiceprezes koncernu ds. strategii. Objęła ona tę funkcję tymczasowo w związku z odejściem z Viacomu dyrektor generalnej polskiego oddziału Izabeli Wiley (więcej na ten temat). Natomiast stanowisko wiceprezesa ds. sprzedaży to nowa funkcja w strukturze spółki.

- Cieszy mnie, że dołączę do lokalnego zespołu Viacom International Media Networks. Zależy mi na tym, aby grupa w dalszym ciągu rozwijała swoją obecność w Polsce, a dodatkowo wzmocniła politykę reklamową, zwłaszcza w sytuacji, panującej obecnie na rynku - mówi Dariusz Janczewski.

Dariusz Janczewski posiada 15-letnie doświadczenie na rynku mediów. Karierę zaczynał w agencjach Saatchi & Saatchi oraz w Ogilvy & Mather. W 1999 związał się z domem mediowym OMD Media Direction. Ostatnio pełnił tam funkcję dyrektora zarządzającego ds. rozwoju biznesowego i odpowiadał za rozwój grupy oraz za relacje z kluczowymi klientami.

Dołącz do dyskusji: Dariusz Janczewski wiceprezesem i country managerem w Viacomie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl