SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dariusz Lasocki dyrektorem w TVP

Dariusz Lasocki od 21 grudnia 2009 r. pełni obowiązki dyrektora Biura Zarządu i Spraw Korporacyjnych.

Dariusz Lasocki dyrektorem w TVP

Lasocki od października 2009 r. pełnił obowiązki zastępcy dyrektora Biura Zarządu ds. Komunikacji Korporacyjnej.

Dariusz Lasocki w latach 2007-2009 był prawnikiem w jednej z warszawskich kancelarii prawnych. W latach 2006-2007 prawnik w spółce wydającej ogólnopolski dziennik biznesowy. W latach 2002-2005 roku współpracował i pracował jako prawnik w giełdowej spółce sektora nowoczesnych technologii.

Doktorant studiów doktoranckich w Instytucie Nauk Prawnych PAN. Brał udział w wyjazdach studyjnych i stypendiach zagranicznych, m.in. w The Hague Academy of International Law (Holandia), w Institute of International Public Law and International Relations (Grecja) oraz w The Acton Institute (USA). W roku 2007 otrzymał prestiżowe stypendium Duke-Geneva Institute in Transnational Law (Szwajcaria). Stypendysta Banku Austrii na Salzburg Global Seminar 2008.

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UW. W latach 2001-2003 ukończył Szkołę Prawa Brytyjskiego i Europejskiego Cambridge University. Studiował także w Europejskiej Akademii Prawa w niemieckim Trewirze. Aplikant radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dariusz Lasocki dyrektorem w TVP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl