SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Darmowe impulsy na kartach telefonicznych TP

Telekomunikacja Polska wprowadziła na rynek promocyjne karty telefoniczne.

Karta 60-impulsowa (24 zł z VAT)  zawiera 20 dodatkowych, darmowych impulsów. Do karty 30 impulsowej (15 zł z VAT) dodano 10 darmowych  impulsów. W sprzedaży jest 1,5 mln promocyjnych kart telefonicznych.  Minuta połączenia lokalnego z promocyjnej karty 60 impulsowej kosztuje 13 groszy z VAT,  a rozmowy międzymiastowej 37
groszy z VAT. W przypadku karty 30 impulsowej  jest to odpowiednio 17 groszy z VAT i 46 groszy z VAT - informuje TP.

Przydatną i bezpieczną usługą, zwłaszcza dla dzieci w czasie wakacji, jest również możliwość przesłania SMS-a z  automatu telefonicznego (dostępne z żółtych automatów eXanto).  Przez rok, od 28 czerwca 2004 roku do 31 czerwca 2005 roku z 25 tys. "żółtych" automatów,  w całej Polsce zostało wysłanych 1,74 mln SMS-ów.

By wysłać SMS można skorzystać z karty telefonicznej lub specjalnej karty SMS (5 zł z VAT). W taką kartę można  zaopatrzyć dziecko wyjeżdżające na kolonię czy obóz.
 
Co trzeci z wysłanych do tej pory SMS-ów został nadany z automatów usytuowanych  przy głównych ulicach i deptakach. Z usługi SMS często korzystamy też na dworcach kolejowych, w szpitalach i  jednostkach wojskowych.

39 proc. wiadomości SMS z automatów TP zostało wysłanych do sieci Idea, 26 proc. do Plusa, 23 proc. do Ery, a 12  proc. trafiło do użytkowników sieci Heyah.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Darmowe impulsy na kartach telefonicznych TP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl