SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Deloitte wyłączy podświetlenie logotypów we wszystkich biurach w Polsce

W związku z kryzysem energetycznym, 1 października firma doradcza Deloitte wyłączy podświetlenie swoich logotypów we wszystkich dziewięciu biurach w Polsce. Ponadto, po godz. 20.00 oświetlenie zostanie wyłączone na samych przestrzeniach biurowych.

Deloitte zaoszczędzone środki przekaże organizacji Wspólnoty Chleb Życia prowadzonej przez siostrę Małgorzatę Chmielewską, pomagającej osobom najbardziej potrzebującym, dotkniętym ubóstwem energetycznym. Środki zostaną przeznaczone na opłacenie energii oraz ogrzewania.

Deloitte oszczędza energię

- Zdecydowaliśmy się znacząco ograniczyć zapotrzebowanie na energię elektryczną, a pozyskane w ten sposób środki przeznaczyć na szczytny cel. Działania podjęte przez jeden podmiot nie przyniosą spektakularnego efektu, ale jeśli przyłączą się do nas inne firmy, wspólnie wywrzemy prawdziwie pozytywny wpływ – środowiskowy i społeczny. Gdyby swoje zużycie energii ograniczyło prawie 4 tys. firm w Polsce, które powinny się przygotowywać do raportowania zgodnie z wchodzącą wkrótce w życie dyrektywą UE o sprawozdawczości przedsiębiorstw w zakresie zrównoważonego rozwoju, dałoby to już istotną zmianę - komentuje Tomasz Konik, prezes Deloitte Polska.

Ograniczenia oświetlania zaplanowano do 31 marca 2023 roku.

Deloitte Polska ma biura w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Rzeszowie i Poznaniu.

Dołącz do dyskusji: Deloitte wyłączy podświetlenie logotypów we wszystkich biurach w Polsce

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
nmk
Większość i tak pracuje zdalnie.
odpowiedź