SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Demo Effective Launching przygotowuje strategię promocji i komunikacji Łodzi

Demo Effective Launching rozpoczęła prace nad strategią promocji i komunikacji Łodzi. Agencja zdobyła to zlecenie w przetargu.

Demo Effective Launching przygotowuje strategię promocji i komunikacji Łodzi

Prace nad strategią promocji i komunikacji Łodzi, które rozpoczęła właśnie Demo Effective Launching, będą przebiegać w trzech etapach. Najpierw agencja we współpracy z TNS OBOP przeprowadzi badania ilościowe i jakościowe wśród mieszkańców tego miasta, a także w województwie łódzkim, innych polskich miastach oraz poza granicami kraju. Będą one dotyczyć postrzegania wizerunku Łodzi, podobnie zresztą jak konsultacje społeczne, w ramach których mieszkańcy tego miasta będą mogli – m.in. w serwisie internetowym kieruneklodz.pl – zadawać pytania i wysuwać propozycje związane z tym projektem, a także obserwować jego postęp.

Następnie Demo Effective Launching zajmie się planowaniem strategicznym, ustali kluczowe założenia i główną ideę dla Łodzi oraz wyznaczy cele i grupy docelowe. Na końcu agencja wprowadzi wcześniejsze ustalenia w życie i zoptymalizuje je z już istniejącymi działaniami, tak by uzyskać efekt synergii. Projekt ma zostać zakończony w listopadzie bieżącego roku. Po każdym etapie prac ich wyniki będą przedstawiane na konferencjach prasowych.

Demo Effective Launching zdobyła to zlecenie w ramach przetargu, który rozstrzygnęła właśnie komisja złożona z przedstawicieli rady miejskiej i biura promocji Łodzi. O realizację projektu starało się ogółem pięć agencji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Demo Effective Launching przygotowuje strategię promocji i komunikacji Łodzi

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl