SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dennie K. Kawahara nowym dyrektorem zarządzającym Oki Europe

Dennie K. Kawahara został mianowany nowym dyrektorem zarządzającym firmy Oki Europe zastępując na stanowisku Terry’ego Kawashimę, który zajmie się segmentem sprzedaży terminali bankowych.

Dennie K. Kawahara Article

Dennie K. Kawahara dołączył do Oki Electric Industry w 1992 r., z czasem awansował na wyższe stanowiska, a od 2012 r. pełnił funkcję dyrektora zarządzającego Oki Data Australia. W trakcie kariery Kawaharze powierzano różne zadania, między innymi przez 9 lat pracował dla Oki America Inc., a także Oki Europe, gdzie w latach 2007–2010 piastował stanowisko managera ds. planowania i dostaw produktu w dziale marketingu.

Teraz Kawahara został mianowany nowym dyrektorem zarządzającym Oki Europe zastępując na tym stanowisku Terry’ego Kawashimę, który w centrali w Tokio przejmie funkcję dyrektora generalnego ds. sprzedaży terminali bankowych za granicą.

- Jako dyrektor zarządzający skoncentruję się na poprawie struktury i umocnieniu kierunku rozwoju Oki Europe poprzez zwiększenie współpracy i rentowności na tym trudnym i zmieniającym się rynku. Z moich doświadczeń wynika, że Europa to jeden z najtrudniejszych regionów, ale jednocześnie praca na tym rynku przynosi największą satysfakcję – podkreślił w komunikacie Kawahara.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dennie K. Kawahara nowym dyrektorem zarządzającym Oki Europe

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl