SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

dentsu Polska łączy agencje Isobar Polska i Red8

Grupa dentsu Polska łączy agencję digitalową Isobar Polska i ATL-ową Red8. Za zarządzanie wspólną strukturą na poziomie Europy Środkowej i Wschodniej odpowiada Krzysztof Mocek.

Krzysztof MocekArticle

Grupa dentsu Polska podała w komunikacie, że "dzięki integracji struktur Isobar Polska i Red8 będzie mogła zaoferować swoim klientom jeszcze lepszą obsługę, bardziej kompleksowe produkty i unikalne rozwiązania odpowiadające na ich potrzeby".

Za zarządzanie na poziomie regionu CEE odpowiada Krzysztof Mocek, do którego w Polsce raportują Sylwia Tygielska i Piotr Potorski w rolach client portfolio officerów oraz Marcin Dobrzyniecki jako operations & delivery officer odpowiedzialny za wszystkie zintegrowane obszary kompetencyjne.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

- Celem integracji struktur Isobar i Red8 jest wykorzystanie synergii na styku kreacji i technologii oraz połączenie tych obszarów z całym ekosystemem mediowym w ramach „one dentsu” - mówi Krzysztof Mocek, head of Creative Service Line dentsu Polska i CEE. – Integrując struktury grupy, a co za tym idzie sposób naszej pracy, będziemy w stanie jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby biznesowe klientów, proponować bardziej efektywne, w pełni zintegrowane rozwiązania w zakresie commerce, customer experience oraz brand experience.

Marcin Dobrzyniecki, operations & delivery officer dodaje, że firma integrując zespoły kreatywne, wzmacnia kompetencje w obszarach ATL, digital, content creative i kreatywnej technologii.

- Rozwijamy i rozbudowujemy kompetencje naszego studia oraz optymalizujemy się w zakresie produkcji video i eventów. Transformujemy kompetencje social mediowe rozwijając je o social customer care i social commerce – wymienia.
 

 

Dołącz do dyskusji: dentsu Polska łączy agencje Isobar Polska i Red8

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
aha
teraz się uda
odpowiedź
User
pitupitu
taaaa teraaaaz na pewno się uda...
odpowiedź
User
x
o dawno nie było
odpowiedź