SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Detektyw” z nową szatą graficzną i hasłem „Tylko historie prawdziwe”

Miesięcznik „Detektyw” (PW Rzeczpospolita) zyskał nową szatę graficzną okładki, winietę i hasło główne „Tylko historie prawdziwe”. Wcześniej zmieniły się layout i szata graficzna całego pisma.

Article

Na okładce „Detektywa” odświeżono winietę, napisy zapowiadające najważniejsze teksty oraz wprowadzono czerwone obramowanie i zmieniono kolor numeru wydania z czarnego na czerwony. Nowe hasło główne pisma to „Tylko historie prawdziwe”, które zastąpiło slogan „Tylko dla dorosłych”.

Wszystkie zmiany wprowadzono w listopadowym numerze, który właśnie trafia do sprzedaży. Przygotował je we własnym zakresie zespół graficzny magazynu.

We wcześniejszych wydaniach pojawiły się modyfikacje w całym piśmie. Zmieniono czcionkę i layout (łamanie tekstu na trzy szpalty, wprowadzenie nazwy i numeru pisma na dole każdej strony), pojawiło się więcej ramek związanych tematycznie z tekstami, krótsze artykuły oraz rozpoczęto cykl „Tajemnicza Polska”, w którym opisywane są duchy i legendy z poszczególnych regionów.

Według danych ZKDP w lipcu br. średnia sprzedaż ogółem „Detektywa” wyniosła 69 889 egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Detektyw” z nową szatą graficzną i hasłem „Tylko historie prawdziwe”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
od siedmiu boleści
chyba przegapił portal branżowy. zmiana na stanowisku prezesa. to wieeelllee tłumaczy. z jakiego wydaniwctwa jest nowy prezes? takie same banialuki jak w detektywie produkowal wczesniej ;-)
9 8
odpowiedź