SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Digitree Group z okresem kredytowania wydłużonym o rok

Firma marketingu internetowego Digitree Group będzie mogła korzystać przez kolejny rok z kredytu w kwocie 2,1 mln zł w ING Banku Śląskim na finansowania bieżącej działalności.

Dariusz Piekarski, prezes Digitree Group Article

W komunikacie giełdowym Digitree Group poinformowano, że na podstawie aneksu do umowy ING Bank Śląski przedłużył okres dostępności 2,1 mln zł dla spółki o rok, do końca stycznia 2021 roku.

- Kredyt jest oprocentowany według zmiennej stopy procentowej ustalonej przez Bank w oparciu o stawkę WIBOR dla 1-miesięcznych depozytów międzybankowych, powiększonej o marżę w wysokości 1,4 punktów procentowych w stosunku rocznym - dodano.

Firma zaciągnęła taki kredyt w październiku 2018 roku, a na początku ub.r. podwyższył jego wartość do 2,1 mln zł.

Ustalono dwa główne zabezpieczenie spłaty: gwarancje PLD-KFG w Portfelowej Linii Gwarancyjnej de minimis w kwocie 1,26 mln zł oraz weksel in blanco wystawionego przez Digitree Group wraz z deklaracją wekslową, poręczony przez kilka spółek zależnych firmy: VideoTarget, Cashback services, Sales Intelligence, Fast White Cat, Salelifter, Ju i INIS.

W trzecim kwartale ub.r. Digitree Group (wcześniej działająca pod nazwą Grupa Sare) zanotowała wzrost skonsolidowanych przychodów sprzedażowych o 22,3 proc. do 13,87 mln zł, a jej strata netto zmalała z 360 do 214,3 tys. zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Digitree Group z okresem kredytowania wydłużonym o rok

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl