SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Dlaczego” dostępne bezpłatnie

Miesięcznik studencki „Dlaczego” od połowy września będzie dystrybuowany bezpłatnie. Czasopismo – wydawane przez Platformę Mediową Point Group – zmienia też szatę graficzną.

„Dlaczego” dostępne bezpłatnie

Skierowany do studentów i uczniów ostatnich klas szkół średnich miesięcznik „Dlaczego” od 15 września będzie bezpłatnie dostępny w największych ośrodkach akademickich w Polsce. Magazyn – w docelowym nakładzie 130 tys. egzemplarzy – będą dystrybuować przede wszystkim obrandowane hostessy.

Jednocześnie „Dlaczego” ma odświeżoną szatę graficzną. Nie zmienia się za to tematyka czasopisma – nadal będzie składać się ono z trzech głównych działów poświęconych studiom, karierze i rozrywce, a także tzw. tematu numeru w formie raportu. – Tematem wrześniowego wydania są opłaty za studia, a ponadto prezentujemy ranking szkół języka angielskiego, a w części rozrywka wywiad z Czesławem Mozilem – opisuje Michał Gajewski, redaktor naczelny czasopisma.

Ponadto z bieżącym numerem tygodnika „Wprost” – podobnie jak „Dlaczego” należącego do Platformy Mediowej Point Group – ukazał się 16-stronnicowy dodatek poświęcony studentom i studiowaniu. Taki insert – zawierający zarówno najciekawsze artykuły z „Dlaczego”, jak i specjalnie przygotowane materiały – będzie raz w miesiącu dołączany do całego nakładu „Wprost”.

W ostatnim czasie cena egzemplarzowa „Dlaczego” – przy wydaniach bez dodatków – wynosiła 5,99 zł. PMPG oczekuje, że dzięki bezpłatnej dystrybucji i dołączaniu do „Wprost” kilkukrotnie wzrośnie magazynu. Ponadto tytuł ma trafić do szerszej grupy docelowej – nie tylko uczniów i studentów, lecz również rodziców, wykładowców i osób odpowiedzialnych za rozwój polskiego szkolnictwa.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Dlaczego” dostępne bezpłatnie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl