SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Do 28 lutego zgłoszenia kandydatów na prezesa i członków zarządu PKN Orlen

Rada nadzorcza PKN Orlen ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa i 4-6 członków zarządu w związku z kończącą się kadencją obecnego zarządu. Zgłoszenia kandydatów na te stanowiska można zgłaszać do 28 lutego.

Do 28 lutego zgłoszenia kandydatów na prezesa i członków zarządu PKN Orlen

Członkowie zarządu mają być odpowiedzialni za następujące obszary zadaniowe: finanse, sprzedaż, produkcję rafineryjną, produkcję petrochemiczną, wydobycie ropy oraz zarządzanie łańcuchem wartości, podano w ogłoszeniu opublikowanym w "Rzeczpospolitej" i na stronie internetowej spółki.

"Po zakończeniu postępowania kwalifikacyjnego złożone dokumenty będzie można odebrać w biurze PKN Orlen SA w Warszawie przy ul. Chłodnej 51, pok. 36.07, w ciągu dwóch tygodni od zakończenia postępowania kwalifikacyjnego, czyli w dniach od 28 marca do 8 kwietnia 2011" - głosi ogłoszenie.

Kadencja obecnego zarządu upłynie z dniem odbycia walnego zgromadzenia spółki podsumowującego rok 2010.

Prezesem PKN Orlen i dyrektorem generalnym od września 2008 roku jest Jacek Krawiec. Oprócz niego w skład zarządu wchodzą: Sławomir Jędrzejczyk - wiceprezes zarządu ds. finansowych, Wojciech Kotlarek - członek zarządu ds. sprzedaży, Krystian Pater - członek zarządu ds. rafinerii i Marek Serafin - członek zarządu ds. petrochemii.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Do 28 lutego zgłoszenia kandydatów na prezesa i członków zarządu PKN Orlen

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl