SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

'Dobra diagnoza - zdrowe dzieciństwo'

Rozpoczęła się kampania społeczna 'Dobra diagnoza - zdrowe dzieciństwo', której pomysłodawcą i organizatorem wykonawczym jest Agencja Reklamowa S4.

Jest ona odpowiedzialna za kompleksowe działania reklamowe oraz PR na rzecz tej akcji, za którą odpowiada krakowska Fundacja „Zdrowie dziecka”.

Celem przygotowanej akcji społecznej jest zwrócenie uwagi krakowian na znaczenie diagnostyki szpitalnej i uświadomienie im, że uzyskanie profesjonalnej pomocy medycznej dla dzieci nie musi być trudne. Kampania „Dobra diagnoza – zdrowe dzieciństwo” ma za zadanie zwiększyć świadomość społeczną znaczenia szybkiej, dokładnej i dobrze postawionej diagnozy w procesie leczenia, a równocześnie pokazać, że najnowsze metody diagnostyczne i lecznicze są powszechnie dostępne.

  

Głównym organizatorem działań jest Fundacja „Zdrowie Dziecka”, działająca przy Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika,  który jest partnerem merytorycznym akcji. W ramach kampanii zorganizuje on Dni Otwarte poświęcone diagnozie chorób dróg oddechowych oraz badaniom chorób narządu ruchu u dzieci.

Organizacją działań reklamowych oraz pozyskiwaniem partnerów zajęła się Agencja Reklamowa S4. To ona przygotowała również strategię, kreację i materiały multimedialne na rzecz akcji, a także zajęła się działaniami PR, m.in. organizacją konferencji prasowej oraz przygotowaniem regularnych newsletterów dla dziennikarzy, notek i artykułów.  Kampania rozpoczęła się na ulicach Krakowa i w mediach 1 czerwca, w Dniu Dziecka i będzie trwała do końca lipca. Obejmuje ona citylighty, billboardy, a także autobusy miejskie, spoty radiowe, reklamę prasową oraz plansze przed seansami kinowymi.

W akcję włączyły się użyczając swoje nośniki: AMS, Dziennik Polski, MPK, Multikino, Radio Kraków, Radio Złote Przeboje, Radio Roxy FM i Radio VOX oraz Telewizja Kraków.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Dobra diagnoza - zdrowe dzieciństwo'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl