SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dobrosława Gogłoza dyrektor zarządzającą Pomagam.pl

Dobrosława Gogłoza została dyrektor zarządzającą serwisu crowdfundingowego Pomagam.pl.

Dobrosława GogłozaDobrosława Gogłoza

Dobrosława Gogłoza na nowo utworzonym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój, wzmocnienie pozycji, oraz budowanie wizerunku firmy.

Dobrosława Gogłoza pracowała dl NGOsów i Hołowni

Ostatnio przez prawie rok była szefową działu komunikacji Ruchu Polska 2050, tworzonego przez Szymona Hołownię.

Dobrosława Gogłoza była założycielką i wieloletnią prezeską Stowarzyszenia Otwarte Klatki, które pod jej przewodnictwem wyrosło na międzynarodową organizację prowadzącą kampanie i działania fundraisingowe w wielu krajach europejskich.

Założyła również agencję marketingową All Hands, która specjalizuje się w komunikacji firm i projektów, które mają pozytywny wpływ na świat. Ma wiele lat doświadczenia w budowaniu strategii organizacji i kampanii komunikacyjnych, tworzeniu misji i wizji oraz efektywnych struktur organizacyjnych. Menadżera pozostaje wspólniczką w agencji.

- Bardzo się cieszę, że będę mogła być częścią zespołu Pomagam.pl i realizować ambitną strategię rozwoju firmy. Liczę na to, że będę mogła wykorzystać swoje doświadczenie w pozyskiwaniu środków, nawet na trudne i mało popularne cele, i wspólnie z zespołem Pomagam.pl będziemy rozwijać najskuteczniejszy portal do zbiórek internetowych - mówi Dobrosława Gogłoza.

Pomagam.pl pozwala w ciągu kilku chwil samodzielnie stworzyć internetową zbiórkę pieniężną na dowolny cel oraz udostępnia narzędzia do jej promowania.

Dołącz do dyskusji: Dobrosława Gogłoza dyrektor zarządzającą Pomagam.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl