SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dominet Bank tworzy sieć bankomatów

Dominet Bank rozwija sieć bankomatów w oparciu o urządzenia NCR Polska

Dominet Bank S.A. i NCR Polska Sp. z o.o. podpisały ramową umowę na dostawę urządzeń bankomatowych wraz z oprogramowaniem. W ramach kontraktu NCR Polska zapewnia instalację bankomatów na terenie całej Polski, jak również szkolenia pracowników banku. Firmy podpisały również umowę na serwis zakupionych urządzeń na okres 3 lat. W ramach realizacji umowy Dominet Bank zakupił już pierwszą partię urządzeń bankomatowych, pochodzących z najnowszej linii produktów NCR: bankomaty PersonaS 84 oraz bankomaty PersonaS 70. W pierwszej kolejności będą one instalowane w nowo otwieranych placówkach bankowych oraz w oddziałach banku na Dolnym Śląsku. Docelowo każda placówka Dominet Banku, którego sieć na koniec 2003 r. będzie składać się z ok. 120 jednostek, będzie wyposażona w bankomat.

"Dominet Bank kieruje swoją ofertę do klientów detalicznych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, dla których jednym z istotnych elementów infrastruktury bankowej są nowoczesne bankomaty. Zdecydowaliśmy się na urządzenia firmy NCR Polska przede wszystkim ze względu na ich innowacyjność i szeroką funkcjonalność. Charakteryzuje je nowoczesna konstrukcja, niezawodność, szeroka gama zabezpieczeń, jak również odpowiadający wizerunkowi Dominet Banku design." - powiedział Adam Karolak, wiceprezes banku odpowiedzialny za informatykę.

,,Cieszę się, że Dominet Bank dołączył do grona naszych stałych klientów. Ze względu na fakt, że zakupione przez bank urządzenia pochodzą z najnowocześniejszej rodziny bankomatów oferowanych przez NCR wierzę, że ich szeroka funkcjonalność, łatwość dokonywania operacji i niezawodność pomogą Dominet Bank w budowaniu dobrych relacji z jego klientami" - powiedział Krzysztof Gajór, Prezes NCR Polska.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dominet Bank tworzy sieć bankomatów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl