SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dominik Héjj stałym współpracownikiem „Dziennika Gazety Prawnej”

Specjalizujący się w tematyce węgierskiej politolog Dominik Héjj od sierpnia jest stałym współpracownikiem „Dziennika Gazety Prawnej” (Infor PL).

Dominik Héjj (screen: YouTube/Onet Rano)Dominik Héjj (screen: YouTube/Onet Rano)

„Po latach pisania z doskoku przechodzę na stałą współpracę, na którą ogromnie się cieszę. O #Węgry nie zapominam będzie także o nich, jednak nie ograniczam się wyłącznie do Budapesztu” - napisał Dominik Héjj na Twitterze.

Héjj w lutym rozpoczął pracę w redakcji Polityka Insight, objął tam stanowisko analityka ds. europejskich.

Dr Dominik Héjj jest politologiem specjalizującym się w tematyce węgierskiej. W 2014 roku stworzył stronę Kropka.hu, dotyczącą polityki węgierskiej. Stały komentator mediów w tematyce węgierskiej, autor ekspertyz, raportów oraz tekstów naukowych i dziennikarskich poświęconych Węgrom. Od 2013 nauczyciel akademicki związany z warszawskimi uczelniami państwowymi i prywatnymi.

„Dziennik Gazeta Prawna” ma trzy witryny internetowe. Jak wynika z danych Mediapanel, w maju Dziennik.pl, udostępniający zdecydowaną większość treści za darmo, zanotował 4,21 mln użytkowników, 14,09 proc. zasięgu oraz 6 minut i 26 sekund przeciętnego czasu korzystania. Mniej popularne są serwisy „DGP” działające częściowo w modelu subskrypcyjnym: Gazetaprawna.pl miała 2,55 mln użytkowników, 8,53 proc. zasięgu oraz 3 minuty i 41 sekund średniego czasu spędzonego przez internautę, a Forsal.pl - 1,39 mln użytkowników, 4,66 proc. zasięgu oraz 3 minuty i 28 sekund przeciętnego czasu korzystania.

W pierwszym kwartale br. średnie rozpowszechnianie płatne „DGP” wyniosło 33 256 egz. (dane PBC „Audyt ZKDP”).

Dołącz do dyskusji: Dominik Héjj stałym współpracownikiem „Dziennika Gazety Prawnej”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
michal_sic
DGP ostatnia porządna gazeta w tym kraju
odpowiedź