SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kolejne zmiany w Inforze. Nowe stanowiska

Dominika Sikora i Łukasz Bielak awansują na nowo utworzone stanowiska zastępców redaktora naczelnego serwisów internetowych DGP Infor (Infor PL). W ramach nowej struktury grupy internetowej Sikora pokieruje serwisami Gazetaprawna.pl oraz Forsal.pl, a Łukasz Bielak - Infor.pl i Dziennik.pl.

Łukasz Bielak i Dominika Sikora (fot. materiały prasowe)Łukasz Bielak i Dominika Sikora (fot. materiały prasowe)

Oboje będą odpowiedzialni za przygotowanie i realizację strategii rozwoju dla podległych im serwisów oraz nadzór nad bieżącą pracą redakcji.

„Dominika i Łukasz to nie tylko profesjonaliści w naszym zespole, ale również osoby, które wnoszą do redakcji świeże spojrzenie i pasję do tworzenia wartościowych i przydatnych czytelnikom treści. Ich awans jest rezultatem pełnego zaangażowania oraz zdolności w kierowaniu zespołami. Jestem przekonany, że ich wiedza i umiejętności menedżerskie przyczynią się rozwoju naszych projektów internetowych, dostarczając użytkownikom atrakcyjnych i jakościowych publikacji” - mówi Krzysztof Fijałek, redaktor naczelny serwisów internetowych Grupy DGP Infor.

Dominika Sikora związana z Inforem od 2003 roku pełniła dotychczas funkcję zastępcy redaktora naczelnego „Dziennika Gazety Prawnej”. Jako dziennikarka specjalizuje się w tematyce z zakresu ochrony zdrowia. Ma w swoim dorobku m.in. dwukrotne wyróżnienie w kategorii Media w konkursie Menadżer Zdrowia oraz nagrodę Konfederatki w kategorii Media przyznaną przez Pracodawców RP.

Łukasz Bielak karierę w Inforze rozpoczął 14 lat temu, zdobywając doświadczenie w redakcjach IPP24 i INFORLEX, a ostatnio pełnił funkcję kierownika serwisu Infor.pl.

Infor PL wydaje „Dziennik Gazetę Prawną” i jego portale Dziennik.pl, Gazetaprawna.pl i Forsal.pl, a także platformy internetowe Infor.pl, Inforlex.pl (dla prawników), Inforfk.pl (dla księgowych i kadrowych) i Inforrb.pl (dla menedżerów z sektora budżetowego), czasopisma i książki o takiej tematyce.

Z trzech witryn „Dziennika Gazety Prawnej” w grudniu ubiegłego roku zdecydowanie najpopularniejszy był Dziennik.pl, w którym 5,68 mln internautów (19,15 proc. zasięgu) spędziło średnio po 4 minuty i 52 sekundy. Gazetaprawna.pl miała 2,56 mln użytkowników, 8,63 proc. zasięgu oraz 3 minuty i 20 sekund przeciętnego czasu korzystania, a Forsal.pl - 1,71 mln odwiedzających, 5,78 proc. zasięgu oraz 3 minuty i 5 sekund średniego czasu - pokazują wyniki badania Mediapanel.

W 2022 r. przychody grupy kapitałowej Infor PL wzrosły o 7,5 proc. do 103,5 mln zł, a wynik netto poszedł w górę z 4,55 mln zł straty do 11,07 mln zł zysku. Właściciel wydawnictwa Ryszard Pieńkowski z zysku dostał 1 mln zł dywidendy.

Dołącz do dyskusji: Kolejne zmiany w Inforze. Nowe stanowiska

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
XYZ
Od samego mieszania herbata nie staje się słodsza, czasy się zmieniają ale pan zawsze jest w komisjach i takie tam...
odpowiedź
User
GPT
To, że Ewa pracuje teraz w WM nie oznacza, że pracownicy Inforu o wszystkich zmianach w firmie mają się dowiadywać tutaj.
odpowiedź
User
Krzy
Mają gościa w dziale Auto, który jest doświadczony i lepszy niż ten Bielak, to blokują mu awans :(
odpowiedź