SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Szefowa działu prawnego TVN w zarządzie polskiej spółki HBO

Do zarządu HBO Polska dołączyła Dominika Stępińska-Duch, członkini zarządu TVN i kilku innych spółek z grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Dominika Stępińska-DuchArticle

W zarządzie HBO Polska pozostają Tomasz Gwiazda (od początku 2016 roku) i Michał Walewski (od połowy 2021 roku). Natomiast ze spółką kilka miesięcy temu pożegnała się Anna Łuczyńska.

HBO Polska odpowiada za dystrybucję stacji marek HBO i Cinemax oraz platform HBO Max i HBO OD dla sieci kablowych, platform cyfrowych i innych operatorów.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Spółka w 2021 r. osiągnęła wzrost przychodów o 1,6 proc. do 373,08 mln zł, z czego 372,52 mln wygenerowano ze sprzedaży krajowej usług. Koszty operacyjne zwiększyły się też o 1,6 proc. - z 352,49 do 358,24 mln zł, w efekcie zysk operacyjny zmalał z 15,4 do 13,53 mln zł, a zysk netto - z 11,35 do 5,73 mln zł.

Dominika Stępińska-Duch od 3,5 roku w zarządzie TVN

Z TVN Dominika Stępińska-Duch jest związana od września 2019 roku, jako członkini zarządu odpowiada za pion prawny. W lutym br. zaczęła też pełnić w polskich strukturach Warner Bros. Discovery funkcję senior vice president corporate affairs management.

Pod koniec 2021 roku Stępińska-Duch dołączyła do zarządów spółek Stavka (to nadawca TTV), Green Content (nadawca Metro) i Scripps Networks Polska, w połowie ub.r. do zarządu Fundacji TVN, a na początku br. do zarządów Turner Broadcasting System Poland i Warner Bros. Entertainment Polska.

Wcześniej Dominika Stępińska-Duch pracowała m.in. jako partner w kancelarii Raczkowski Paruch (zarządzała praktyką prawa karnego dla biznesu). Łącznie ma dwie dekady doświadczenia zawodowego.

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz aplikację adwokacką w Warszawie.

Dołącz do dyskusji: Szefowa działu prawnego TVN w zarządzie polskiej spółki HBO

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kk1
Może mi ktoś wyjaśnić jak można być w zarządach 6 spółek? :)
odpowiedź
User
zwitowa
w polsce mozna szczegolnie w tvn
odpowiedź
User
Mgr z MBA
Ojej 6 anglojęzycznych słów określających stanowisko pracy - czy wszystkie zmieszczą się na wizytówce wydrukowanej na ręcznie czerpanym papierze ?
odpowiedź