SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dorota Gardias i Maciej Kurzajewski wśród ambasadorów biegu charytatywnego PKO BP (wideo)

PKO Bank Polski zaczął kampanię pod hasłem „Pomagamy z każdym krokiem” wspierającą akcję społeczną PKO Bieg Charytatywny. Wśród jej ambasadorów są prezenterka TVN Dorota Gardias i dziennikarz TVP Maciej Kurzajewski.

Article

PKO Bieg Charytatywny wystartuje 19 września jednocześnie na 12 stadionach w różnych miastach (Bydgoszczy, Gdańsku, Koszalinie, Krakowie, Lidzbarku Warmińskim, Lublinie, Łodzi, Łomży, Mikołowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu). Zawodnicy tworzący pięcioosobowe drużyny przez godzinę będą pokonywać kolejne 400-metrowe okrążenia, z których każde zostanie przeliczone na jeden obiad dla dziecka sfinansowany przez Fundację PKO Banku Polskiego, a najlepsze zespoły otrzymają nagrody.

Drużyny do udziału w biegu można rejestrować na stronie pkobiegcharytatywny.pl, opłata startowa to minimum 25 zł na cel charytatywny, odpowiedni dla danego miasta.

Ambasadorami akcji są prezenterka TVN Dorota Gardias, dziennikarz TVP Maciej Kurzajewski oraz byli sportowcy: Artur Partyka i Paweł Januszewski. Kurzajewski poprowadzi też imprezę i pobiegnie w Poznaniu, Partyka w Łodzi, a Januszewski w Warszawie. W akcji wezmą również udział inni znani sportowcy: Sebastian Chmara (poprowadzi bieg w Bydgoszczy), Marek Plawgo (w Lidzbarku Warmińskim), Marek Kolbowicz (w Koszalinie) oraz Piotr Gruszka (pobiegnie jako gość w Mikołowie).

Maciej Kurzajewski od kilku lat wspiera akcje biegowe organizowane i sponsorowane przez PKO BP, a jesienią 2013 roku wystąpił w kampanii komercyjnej banku razem z Szymonem Majewskim.

>>> Oglądaj najciekawsze spoty reklamowe na tv.wirtualnemedia.pl

Obecnej akcji towarzyszą działania reklamowe w internecie (m.in. na Facebooku - poprzez standardowe reklamy i aplikację konkursową, która zostanie udostępniona na początku września), radiu oraz na outdoorze.

Kreacją reklam zajęła się agencja DDB & tribal, za działania w internecie odpowiada agencja OS3, za zakup mediów - domy mediowe Value Media i McCann, a za wsparcie eventowe - agencja Mediaster.

Dołącz do dyskusji: Dorota Gardias i Maciej Kurzajewski wśród ambasadorów biegu charytatywnego PKO BP (wideo)

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Nicky
Świetna robota PKO!! :)
odpowiedź
User
malinak
każda znana twarz, która zachęca do wzięcia udziału w słusznej akcji jaką jest pko bieg charytatywny jest fajna
odpowiedź
User
Gosia
Ekstra! mam zamiar wystartować w biegu PKO w Łomży, bardzo fajna akcja ;)
odpowiedź