SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dorota Gawryluk zostaje w „Wydarzeniach”. Szykuje też nowy program

Dorota Gawryluk po awansie na nowo utworzone stanowisko dyrektora zarządzającego pionu kanałów tematycznych w Grupie Polsat Plus, będzie nadal prowadzić „Wydarzenia” w Polsacie. Pracować ma też nad nowym programem - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.

Dorota Gawryluk; fot. PolsatArticle

W czwartek Telewizja Polsat poinformowała, że Dorota Gawryluk obejmie nowo utworzone stanowisko dyrektora zarządzającego pionu kanałów tematycznych w Grupie Polsat Plus i Telewizji Polsat. Do jej obszaru odpowiedzialności zostaje włączony serwis Polsat Box Go. Opuszczone przez Gawryluk stanowisko dyrektora pionu informacji i publicystyki obejmie Piotr Witwicki, redaktor naczelny Interii. 

- Zmiany, jakie są wprowadzane, mają na celu dostosowanie struktury Grupy do szybko zmieniającego się rynku mediów elektronicznych, w tym w szczególności telewizji i treści wideo - podano w komunikacie przesłanym do portalu Wirtualnemedia.pl.

Dorota Gawryluk poza byciem dyrektorem pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat, prowadzi też główne wydanie „Wydarzeń Polsatu, zwykle cztery razy w tygodniu.

Dorota Gawryluk rzadziej w “Wydarzeniach”

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, Dorota Gawryluk nadal będzie prowadzić serwis informacyjny Polsatu. Będzie się w nim jednak pojawiać rzadziej - zwykle dwa razy w tygodniu.

Poza tym Gawryluk będzie też pracować nad nowym programem z obszaru informacji i publicystyki. Ma on trafić na antenę w przyszłym roku. Niewykluczone, że również na główną antenę Polsatu.

W przeszłości prowadziła w Telewizji Polsat takie autorskie programy “Dorota Gawryluk zaprasza” (emisja w Polsat News) czy “Dorota Gawryluk. Konfrontacje” (nadawany w głównym Polsacie). 

Gawryluk jest związana z Polsatem od początku swojej kariery zawodowej, prowadziła m.in. „Informacje”. Przez kilka lat pracowała również w Telewizji Polskiej, współpracowała z Polskim Radiem, TOK FM, „Uważam Rze”, „Idziemy”, „Dziennikiem”, „Faktem” i „Rzeczpospolitą”.

Pion informacji i publicystyki, który będzie teraz kierowany przez Piotra Witwickiego, odpowiada za „Wydarzenia” Polsatu, kanały Polsat News, Polsat News 2 i Wydarzenia 24 (zajmie wkrótce miejsce uruchamianej na MUX-1 stacji W24), a wkrótce także za nowy kanał Polsat News Polityka (zastąpi dotychczasowe Wydarzenia 24).

Dołącz do dyskusji: Dorota Gawryluk zostaje w „Wydarzeniach”. Szykuje też nowy program

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
3P
A dlaczego komentarze pod pierwszym tekstem o "awansie" zostały zablokowane i skasowane?
odpowiedź
User
Teleman
Czytanie wiadomości to nie to samo co kreowanie co w tych wiadomościach ma być
odpowiedź
User
13P
A dlaczego komentarze pod pierwszym tekstem o "awansie" zostały zablokowane i skasowane?
wstydliwa Dorota, nie mogła znieść plotek na swój temat, a że Polsat jest głównym źródłem dochodów WM, to redakcja wykonuje polecenia Doroty, bez mrugnięcia okiem.
odpowiedź