SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Double Click rozszerza współpracę z Media Contacts

Double Click Inc. ( NASDAQ DCLICK ), wiodący dostawca narzędzi dla reklamodawców

Double Click Inc. ( NASDAQ DCLICK ), wiodący dostawca narzędzi dla reklamodawców, wydawców internetowych, firm zajmujących się marketingiem bezpośrednim, ogłosił znaczne rozszerzenie współpracy z Media Contacts, jedną z największych na świecie firm zajmujących się usługami mediowymi w Internecie, które jest częścią Media Planning Group (MPG), należącego do grupy Havas.

Zgodnie z warunkami umowy, DoubleClick wciąż będzie wiodącym dostawcą systemów do zarządzania kampaniami we wszystkich oddziałach Media Contacts m. in. w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Brazylii i Polsce. Dodatkowo, DoubleClick dostarczy narzędzi do planowania mediów do oddziału firmy w USA a w najbliższej perspektywie, także do pozostałych biur Media Contacts.

DART for Advertisers - rozwiązanie w modelu ASP do serwowania reklam i zarządzania kampaniami, MediaVisor – oparte na stronie internetowej narzędzie do monitorowania przebiegu kampanii i inne użyteczne rozwiązania, zostały zaprojektowane, żeby pomóc prowadzącym działania marketingowe w efektywnym osiąganiu celów kampanii reklamowych online.

„Mamy bardzo dobre stosunki z DoubleClick odkąd zaczęliśmy z nimi pracować w 2000 r. Jesteśmy pełni optymizmu wobec naszej coraz ściślejszej współpracy w takich dziedzinach jak: planowanie mediów” – powiedział Gonzalo Ibanez, Product Development Director w Media Contacts. „ W ciągu ostatnich 5 lat wzrósł znacznie stopień wykorzystania systemu DART for Advertisers w prowadzonych przez nas kampaniach. Przy ilości zleceń, jaką obsługujemy dla naszych klientów jest absolutnie niezbędnym, by używać najlepszych narzędzi dostępnych na rynku. DoubleClick dokłada również wszelkich starań do tego, by dostarczyć najwyższej jakości źródeł danych dla naszego firmowego systemu ARTEMIS – unikalnego narzędzia do analiz i raportowania kampanii reklamowych online. - dodał.

„Równolegle z rozwojem działalności Media Contacts na skalę globalną, wzrasta również zaufanie do DoubleClick i jego zintegrowanych rozwiązań online, które mogą być poszerzane i dostosowywane do celów biznesowych” – powiedział Doug Knopper, Vice Prezes i General Manager, Online Advertising Solutions, DoubleClick Inc. „ Narzędzia DoubleClick pomogają Media Contacts w zwiększeniu skuteczności i efektywności działań online, co prowadzi również do przejrzystego raportowania stopy zwrotu z inwestycji (ROI).”

DoubleClick dostarczają kompletnych rozwiązań reklamowych online do ponad 380 reklamodawców i agencji, łącznie z dziesięcioma najlepszymi agencjami reklamowymi na świecie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Double Click rozszerza współpracę z Media Contacts

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl