SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

DoubleClick: adserwer jest legalny

W związku z informacjami dotyczącymi rzekomo nielegalnego używania systemu AdServer firmy DoubleClick przez ClickAd sp. z o.o. i wynikającemu z tego faktu dużemu zainteresowaniu mediów oficjalne oświadczenie złożył Maciej Sobierajski z ClickAd sp. z o.o.

Jako dyrektor generalny i zarazem współwłaściciel spółki ClickAd oświadczam, że nasza firma posiada prawo używania systemu AdServer firmy DoubleClick na podstawie umowy licencyjnej zawartej pomiędzy obydwiema firmami w sierpniu 2000 roku. Dodatkowo jako załącznik do niniejszej informacji pragnę przedstawić ofecjalny e-mail otrzymany od firmy DoubleClick potwierdzajacy uprawnienie ClickAd do używania w/w oprogramowania. Jestem przekonany, że powyższe informacje ostatecznie wyjaśniają zaistniałą sytuację.

Na koniec chciałbym dodać, że nasza firma nigdy nie posunęła się, w trakcie swojej działalności do stosowania metod w postaci pomówień, plotek i bezpodstawnych oskarżeń, czy też negatywnej prezentacji w stosunku do innych graczy konkurujących na rynku. Wszystko co do tej pory osiągneliśmy jako ClickAd wynikało z ciężkiej pracy, wiedzy, doświadczenia i poświęcenia jego pracowników. Koncentrujemy się wyłącznie na konstruowaniu i egzekucji skutecznych kampanii internetowych naszych klientów - jest to jedynym naszym orężem, jak do tej pory skutecznym, stosowanym w walce z konkurencją. Działania w postaci anonimowych publikacji i dystrybucji nieprawdziwych informacji na temat naszej firmy niech świadczą o tych, którzy się ich dopuścili.

Tutaj link do tekstu, który wzbudził tyle kontrowersji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: DoubleClick: adserwer jest legalny

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl