SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Druga edycja Business Insider Trends Festival w październiku 2019 roku

Serwis Business Insider Polska zorganizuje drugą edycję konferencji Business Insider Trends Festival, która odbędzie się w Warszawie w dniach 2 i 3 października 2019 roku. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane najnowsze trendy w biznesie i innych dziedzinach, a prelegenci mają występować na czterech różnych scenach tematycznych.

Łukasz Grass Article

Pierwsza edycja konferencji organizowanej przez Business Insider Polska odbyła się w październiku ub.r. pod nazwą Inside Trends. W trakcie wydarzenia na trzech scenach pojawiło się ponad 80 ekspertów, którzy omawiali najważniejsze trendy w takich dziedzinach jak fintech, life science czy digital business. Jednym z gości konferencji był ekspert ds. bezpieczeństwa i były haker Kevin Mitnick, który w wywiadzie dla Wirtualnemedia.pl mówił m.in. o współczesnych zagrożeniach w internecie.

Teraz BI Polska zapowiedział, że w dniach 2 – 3 października br. w Warszawie odbędzie się druga edycja konferencji, która tym razem będzie nosić nazwę Business Insider Trends Festival.

Jak informuje organizator Business Insider Trends Festival jest skierowana do kadry zarządzającej, menedżerów oraz przedstawicieli startupów. Oferta tegorocznej edycji wydarzenia według zapowiedzi będzie szersza – organizatorzy zaproszą uczestników do udziału interaktywnym festiwalu idei, trendów, sztuki i muzyki.

- Ubiegłoroczny sukces konferencji sprawił, że w tym roku naszego przedsięwzięcia nie może zabraknąć na europejskiej scenie biznesowej – wyjaśnia w komunikacie Jovan Protic, COO wydawnictwa Ringier Axel Springer Polska, które jest właścicielem Business Insider Polska. - W I edycji, na trzech scenach, zgromadziliśmy 80 mówców z całego świata, a 1400 uczestników wzięło udział w prelekcjach i warsztatach, podczas których dowiedzieli się jak pod wpływem nowych technologii zmieni się bankowość, świat finansów, przemysł i życie człowieka. W nowej, II edycji, zaproponujemy publiczności jeszcze więcej – obiecuje Protic.

Druga edycja Business Insider Trends Festival ma rozszerzać zakres tematyczny i skupić się na czterech obszarach wiedzy, którym odpowiadać będą cztery oddzielne sceny. Business 4.0, Global Economy, LifeScience oraz nowa kategoria – Media & Marketing – to dziedziny determinujące funkcjonowanie przedsiębiorstw na współczesnym rynku.

Organizatorzy wydarzenia zapowiadają, że swoim doświadczeniem z przybyłymi gośćmi podzielą się zaproszeni prelegenci – wizjonerzy w swoich branżach, biznesmeni i ludzie sukcesu. Wysłuchać ich będzie można nie tylko ze sceny. Interaktywne Expo ma sprzyjać networkingowi, a organizatorzy zapewnią przestrzeń na kameralne spotkania, zamknięte warsztaty i debaty z mówcami.

Według obietnic Business Insider Trends Festival to znacznie więcej niż konferencja biznesowa. Wydarzeniu będzie towarzyszyć festiwal sztuki i muzyki oraz wiele innych kulturalnych atrakcji przygotowanych przez organizatorów i partnerów kongresu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Druga edycja Business Insider Trends Festival w październiku 2019 roku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl