SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Durex przed Walentynkami namawia - "Kochaj tak, jak lubisz"

Z okazji zbliżających się Walentynek Durex startuje z kampanią "Kochaj tak, jak lubisz". Zachęca w niej do patrzenia na seks bez stereotypów i ograniczeń.

Article

Pretekstem do powstania kampanii jest insight mówiący o tym, że w wielu kręgach seks wciąż bywa tematem tabu, nawet w długoletnich związkach, a wyobrażenie tego jak powinien wyglądać udany stosunek, często opiera się nie na własnych pragnieniach, ale na powszechnie utrwalonych stereotypach.

"Celem kampanii jest także zwrócenie uwagi na fakt, że dopóki każda ze stron świadomie wyraża zgodę na seks nie należy się ograniczać w swojej kreatywności" - podano w komunikacie.

Durex na Walentynki: nie istnieje jeden model miłości

- Zaproszenie do udziału w naszej kampanii przyjęły zarówno pary heteroseksualne, jak i nieheteronormatywne. Rozmawiamy otwarcie o seksie z osobami z niepełnosprawnościami. Adresujemy także temat uprzedzeń wobec związków wielokulturowych, co będzie widoczne nie tylko w spotach reklamowych, ale także w działaniach z influencerami. W kampanii pragniemy obalić przekonanie, że istnieje tylko jeden model miłości, a co za tym idzie – chcemy otworzyć i zainspirować ludzi do odkrywania swoich potrzeb i własnej przyjemności w seksie - mówi Kamil Komarzyniec, brand manager marki Durex z firmy Reckitt Benckiser.

Kampania będzie prowadzona w telewizji i kanałach online oraz wspierana poprzez współprace z influencerami.

Kampania będzie prowadzona do 14 lutego br.

Twórcą strategii komunikacji oraz idei kreatywnej kampanii „Kochaj tak, jak lubisz” jest agencja DDB. Za opracowanie całościowej strategii komunikacji PR oraz realizację działań z zakresu media relations i branded content dla marki, odpowiada agencja Big Picture. Wybór i koordynacja działań z influencerami leżały po stronie agencji Tears of Joy. Za strategię mediową i zakup powierzchni w TV oraz digitalu odpowiada dom mediowy OMD.

Dołącz do dyskusji: Durex przed Walentynkami namawia - "Kochaj tak, jak lubisz"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl