SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Duże zmiany personalne w MTV Polska

MTV Polska ma nowego szefa a z firmy odchodzą kolejni pracownicy

MTV Polska ma od wtorku nowego szefa. Stanowisko to objął Dean Possenniskie - menedżer MTV Networks Europe. W związku z tym stanowisko dyrektora generalnego tej stacji uległo likwidacji.

Dean Possenniskie będzie odpowiedzialny za przeprowadzenie procesu integracji MTV Polska z regionalnymi strukturami sieci. Polski oddział MTV stanie się częścią jednostki organizacyjnej, występującej pod nazwą MTV Emerging Markets. Do Emerging Markets należą w tej chwili kanały MTV Europe, VH1 oraz Nickleodeon, nadające swój program miedzy innymi na Węgrzech, w Czechach, Słowacji, Turcji i Izraelu.  Dean Possenniskie zarządza wszystkimi kanałami wchodzącymi w struktury Emerging Markets.

Dean Possennisskie na tym stanowisku podlega Dyrektor Zarządzającej MTV Central - Catherine Muhlemann.

"Perspektywa kierowania MTV w Polsce napełnia mnie entuzjazmem, w końcu to największy rynek w tej części Europy. Polska, Czechy, Węgry, Słowacja to najprężniej rozwijające się ekonomie na starym kontynencie. To fascynujące być częścią tej przemiany, brać w tym aktywny udział, przyglądać się jak młodzi widzowie MTV korzystają z coraz to nowych możliwości, których dostarcza im zjednoczona Europa"  - mówi Dean Possenniskie. "Poza tym, Polska to kraj z którego wiele lat temu do Nowej Zelandii wyjechał mój pra, pra - dziadek. Zawsze chciałem mieć z Polską więcej do czynienia."

 Dean Possenniskie jest związany z  MTV od trzech lat. Zanim został Dyrektorem Generalnym MTV Emerging Markets zajmował się sprzedażą i rozwojem biznesu MTV na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej, Turcji, Izraela i Południowej Afryki.

Do zeszłego piątku funkcję dyrektora generalnego sprawowała Beata Pawłowska, która zdecydowała się odejść od października z MTV. Do tego czasu będzie współpracować z MTV w charakterze doradcy. Odejście Pawłowskiej to nie jedyne w ostatnim czasie osłabienie MTV Polska. Z firmą rozstała się Małgorzata Babik,  szefowa public relations, Edyta Duczynska, doradca prawny i Piotr Niedbala, regionalny dyrektor sprzedaży.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Duże zmiany personalne w MTV Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl