SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Dżem – wspomnienie lata” - nowa wersja hitu Anny Jantar w reklamie Łowicz

Ruszyła nowa kampania marki dżemu Łowicz (Maspex) z akompaniamentem muzycznego hitu Anny Jantar w zupełnie nowym wydaniu.

Article

Spot Łowicz przedstawia metaforę przywołania lata w humorystyczny sposób. Każdy, kto sięga po dżem, niespodziewanie przenosi się w środek lata na pole pełne truskawek, gdzie przy zbiorach pracują rolnicy. Tym sposobem grządki nagle zapełniają się osobami wyrwanymi z różnych sytuacji oraz miejsc. Nietypowemu zjawisku towarzyszy radosna piosenka, adaptacja znanego przeboju „Tyle słońca w całym mieście” Anny Jantar, którą wspólnie śpiewają bohaterowie.

Kampania prowadzona jest w telewizji, na platformach VOD, w ramach działań digitalowych, displayowych i OOH oraz na social mediach (YouTube, TikTok, Facebook, Instagram).

 

Za opracowanie konceptu oraz prace nad całością spotu odpowiada 2012 Agency we współpracy z reżyserem Krzysztofem Grajperem. Za zakup mediów odpowiedzialna jest agencja Starcom, a za działania w digitalu Feeders Agency.

Dołącz do dyskusji: „Dżem – wspomnienie lata” - nowa wersja hitu Anny Jantar w reklamie Łowicz

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
xyz
nie znosze tej piosenki!
0 0
odpowiedź
User
kjb
nie znosze tej piosenki!


zanotowane
1 0
odpowiedź
User
bgdznshn
nie znosze tej piosenki!
to jej nie znoś
0 0
odpowiedź