SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rośnie dział produkcji endorfina events

Agencja endorfina events wzmocniła zespół produkcyjny o kolejnych ekspertów - Izabelę Witoń, Mateusza Szymańskiego oraz Maksyma Wasiaka-Trana. 

Maksym Wasiak-Tran, Izabela Witoń, Mateusz SzymańskiMaksym Wasiak-Tran, Izabela Witoń, Mateusz Szymański

Izabela Witoń objęła stanowisko senior project managerki. Wcześniej związana z agencjami KDK Events i Plej. Realizowała projekty dla klientów takich jak PKN ORLEN, Nestle czy Milka.

Mateusz Szymański dołączył do endorfina events w roli senior project managera. Wcześniej związany był z Holo. Tworzył projekty dla klientów jak m.in. Coca Cola, Nike, czy TCL.

Maksym Wasiak-Tran to nowy project manager, związany wcześniej z KDK events, także ze Spotlight i House of Events. W portfolio jego realizacji znajdziemy m.in. ALPRO, PARP, czy Carrefour.

Dział produkcji agencji liczy 18 osób i prowadzony jest pod przewodnictwem trzech Dyrektorek – Anny Rajewskiej, Ewy Wiącek i Dagmary Berki-Kochańskiej i nadzorem dyrektora zarządzającego Michała Kalety.

Dołącz do dyskusji: Rośnie dział produkcji endorfina events

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
YKK
Już pal licho te amatorskie fotki na tle balkonu, ale czy nikt im nie mówił, z czym kojarzą się tak ułożone ręce?
odpowiedź